A čo máš spoloční z NL ?
Si proste blbí, To neutajíš, a ja mám Astru 2x :-)
Ja som z odretými ušami Mgr. ale na vakcíny si netrúfam :-)
Ty vole asi si myslel Viršík ? tak potom sa vzdával, ale nebudem diskutovať z niekým kto urobí v jednom slove dve hrubice, a bude tu mudrovať o vakcínach
Čo je to vyršýk ??? fakt Ti teraz nerozumiem, bez srandy
Ja Ti bránim? ja mám v paži či sa niekto iný očkuje alebo nie, ešte ani vlastným deťom a manželke do toho nezasahujem, je to len na nich ako sa rozhodnú
Ja len že aj Fico je očkovaný, ale neprizná to ani za boha
To je OK, len sa im netreba prosiť a nebodaj im za to ešte aj platiť, ak sa dajú, dajú,majú na to právo, ak nie dovi dopo
Správne, sú iba záťaž pre štát, takže aj sa nedajú očkovať pomôžu štátu ušetriť, bukasová truhla je lacnejšia ako jeden mesačný dôchodok :-)
A mladý Kalinák sa dnes v RTVS priznal že je očkovaný, Fico asi dostal záchvat ked to pozeral, ráno bude Kali na koberci :-)
A hádam by si neveril zrazu kapitalistom, no fuj Ti
Daj si večernú dávku tabletky pre koníky, a chod si už ľahnúť, evidentne Ti to tu nerobí dobre na hlavu
Idem sa trošku pobaviť na konzíliu tunajších ""ODBORNIKOV"" :-)), ako pozerám činili sa
Momentálne som v práci, nie v klietke, a poobede sa idem lyžovať :-))
Lenže tu máme takmer raz toľko ľudí ako u Vás na Slovensku, a o viac ako polovicu menej prípadov, úmrtia tri krát menšie, a cca 600 hospitalizovaných, z nich takmer 90% nie sú zaočkovaný, však si to pozri sám, GOOGLE Ti to preloží
Ked je tam cez 82% neočkovaných , tak si to vypočítaj sám, skoro všetky úmrtia sú v nemocnici
Viac ako 82 percent hospitalizovaných nie je zaočkovaných, alebo má len jednu dávku očkovacej látky.
Laboratóriá otestovali 19 335 vzoriek. Takmer 73 percent z pozitívne testovaných osôb nebolo zaočkovaných.
Gratulujem Vám Slováci, prvé miesto už máte na dosah, len tak ďalej, a bojujte proti vakcínam
Odporúčame