Nič v zlom, ale Vy Slováci ste zásadne proti všetkému, je jedno kto to navrhne, ste proti, všetko skritizujete, a hľadáte len dôvod ako to nespraviť, bez toho aby ste si nechali poradiť, a skúsili sa tie rady, to som si už za tie roky čo som u Vás žil všimol, preto sa len vždy mocete na mieste a ťahá Vás to ku Rusom, ani len história Vám neotvorila oči, ste stratený národ, horšie je na tom v Európe len Rumunsko, to tiež kapitola sama o sebe, otvorte už konečne oči lebo zle skončíte


