https://svet.sme.sk/c/22797149/portugalsko-j…
Portugalsko je vďaka zaočkovanosti ďaleko od krízy aj napriek vysokému nárastu prípadov
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22797149/portugalsko-j…
https://svet.sme.sk/c/22797149/portugalsko-j…
Portugalsko je vďaka zaočkovanosti ďaleko od krízy aj napriek vysokému nárastu prípadov
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22797149/portugalsko-j…
Bude to parádna F1 , už sa teším
Ja nežijem Slovensku už pár rokov, naposledy som volil Radičovú ešte
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/593718-…
Čínsky prezident vyzval Európanov, aby sa nepripájali k americkej protičínskej politike
Jedno je isté, súdruhom ktorý pravdu vlastnia je to evidentne jedno, a sú jednoznačne za Ficom
Však ty bojíš aj prvej :-) , a ani Ti ju neodporúčam , bolí to jak sviňa ked sa Ti ihla oprie o kosť a dostávaš to :-)) hrôza
Každá krajina má svojich hlupákov, ale na Slovensku ich máte dosť premnožených :-)
No presne tak, keby bola bývala poľadovica, alebo mokrá obloha, však máme december, tak sú v ****či
Odborníci na vakcíny sa zmenili na odborníkov letectvo, ako pozerám :-))
Karma je zdarma, potom si na to spomeň
Na strkanie špajdle do nosa nepotrebuješ kvalifikovaného zdravotníka, nesranduj, na to stačí kurz
Ja mám na SK rodičov a sestru, oni sú už síce zaočkovaný, ale to čo čítam a počúvam tu o Slovensku ma neukludnuje
Zlý príklad si dal, ja chodím do Portugalska, som vodič kamióna v Nemeckej firme, áno stúpa to aj tu, ale máme nemocnice prázdne, a cca. 5-10 mrtvych za týždeň, u Vás ako pozerám cez 70 každý deň, a nemocnice kolabujú, Slovensko a Rumunsko dávajú za výstrahy ako skončia krajiny kde ľudia ignorujú vakcíny
Neklame, vyťažené sú tie, čo má kto obsluhovať, a cca. 300 ventilácií stojí, lebo ich už nemá kto obsluhovať, proste máš autá, ale nemáš vodičov
Je to práca ako každá iná, funguje to teraz takto všade vo svete, nielen u Vás
Vládny činitelia, aj ked sú zlodeji, nie sú hlúpi, oni sú už dávno zaočkovaný, vedia že to pomáha, je väčšia istota ako ventilácia doma, na ktorej obsluhu treba niekolko múdrych ľudí
Podľa informácii je cca. 300 ventilácii nepoužívaných
Nestratili, len ich nemá kto obsluhovať, treba sa opýtať tých čo rozkradli Váš štát, a neudržali si tam múdrych ľudí, čo malo rozum odišlo na západ, podotýkam na západ, nikto na východ
Tak držím palce, bez sarkazmu teraz, :-)
Odporúčame