Koľko emisií CO2 produkuje VW ID.3? Niekde aj 170 g/km!
Splavný máme v SR len Dunaj.
Netvrdím, že sa splavnosť a ochrana pred povodňami nezlepšili,
ale primárnym cieľom je výroba elektriny.
V prípade prečerpávacích elektrární ako je PVE Čierny Váh o iných funkciách nemôže byť reči.
Betón v JE sa zpochybniť nedá vôbec.
"Stabilita prevadzky jadrovej elektrarne je s principu lepsia" - tomu nerozumiem.
Do tej elektrárne sa dá palivo zohnať len v Rusku , ropa a plyn sa dajú zohnať aj inde.
Čo považujete za znečistenie ovzdušia?
V znečistení sa merajú prachové častice PM2,5, PM10, SO2, CO, NO2, NOx
Aktuálne okrem 3 staníc hlásia ostatné "veľmi dobrú" alebo "dobrú" kvalitu pre SO2,CO,NO2
NR, Štúrova NO2 = 40
BB, Štefánikovo nábrežie NO2 = 48
PO, Arm.gen. Ľ. Svobodu NO2 = 47
Spadajú do intervalu 40-200 "zhoršený" stav
Pozeráte sa no to bratislavskými očami. V BA sú vozidla podstatný problém, ale v mnohých lokalitách je väčším znečisťovateľom priemysel, či kúrenie.