Pýtate sa na nesprávnej adrese.
Tak to pomenovali poslanci v NR SR.
Konkrétne v zákone 296/2020 Z. z. s názvom "ZÁKON o 13. dôchodku a o zmene a doplnení niektorých zákonov"
Pýtate sa na nesprávnej adrese.
Tak to pomenovali poslanci v NR SR.
Konkrétne v zákone 296/2020 Z. z. s názvom "ZÁKON o 13. dôchodku a o zmene a doplnení niektorých zákonov"
Vyhodnotil som svoje auto mesiac jún
Najazdené km 5800
Doba jazdy 72 hodín
Vozidlo stálo na parkovisku 648 hodím = 90% času.
Ak by to bol EV potreboval by nabiť 58 x 20 kWh = 1 160kWh
To sa dá nabiť palubnou nabíjačkou
11 kW - 105 hodín
7 kW - 165 hodín
3,5 kW - 331 hodín
Aj najslabšou nabíjačkou z bežnej zásuvky stačí polovičný čas zo skutočného státia na nabite
na dvojnásobok bežného nájazdu.
Nehľadajte problém kde nie je a tam kde je, treba ho riešiť.
Posilnenie siete nie je problém v prípade ak hovoríme o 20 - 30 rokoch.
Príčinou tej elektriny z uhlia ale nie sú BEV.
Napr. Francúzi, Maďari alebo ČR budú určite súhlasiť.
Samotné Rakúsko nakupuje z ČR. Odkiaľ to budú kupovať, ak zakážu JE?
Rozdiel v bezpečnosti medzi EBO1,2 a dnes prevádzkovanými EBO3,4 je značný.
V EBO bloky 1,2 bol reaktor typu 230, ten je už odstavený skoro všade vo svete.
Ak sa nemýlim, funguje snáď len v ruskej elektrárni Kola (bloky 1 a 2).
Reaktory použité v EBO3,4 typ 213 je použitý v mnohých fungujúcich JE.
Bloky použit
Ďakujem za školenie. Čítať viem.
Teraz sa postavte do role zamestnávateľa a prepustite zamestnanca.
Dôvod: lebo už nepodáva výkon, ktorý by bude podávať nový mladší zamestnanec.
Zo zamestnancom som bol spokojný, Keďže pracoval u nás viac ako 25 rokov, tak aj napriek klesajúcemu výkonu (ktorý sa dostaví vekom takmer u každého) sme ho zamestnávali až do dôchodkového veku. Nezaťažovali sme ho už ťažšími úlohami, len takými ktoré zvládal.
Už 2 roky presluhuje.
Pracuje na ekonomickom oddelení, ponúkol som mu čiastočný úväzok - odmietol.
1, Môžem ho vyhlásiť za nadbytočného - často používaná metóda. Jeho robotu ale niekto musí robiť.
Samozrejme môžem reorganizovať (zmeniť názvy funkcií) a bude to vyriešené.
2, Môžem mu dať viac úloh (tak ako je prideľované ostatným) a upozorňovať ho opakovane na neplnenie
3. Zdravotný stav je primeraný veku a netrpí žiadnou vážnou chorobou, ktorá by mu bránila pracovať.
Aké sú možnosti zamestnávateľa? Prosím bez odkazu na zákon.
Slovensko určite nebude mať nedostatok elektriny. Po dostavbe EMO3 bude sebestačné a po spustení EMO4 bude mať prebytok, ktorí utiahne cca 1 mil. elektroaut. Nemci majú prebytok už dnes.
Spotreba EV najbližších 20 rokov nepresiahne 10% súčasnej spotreby.
To je určite chybná informácia. V Nemecku za posledných 5 rokov klesli na polovicu.
Francúzsko prakticky z uhlia nevyrába.
Obávam sa, že v SR by to vôbec nefungovalo.
Ako vidíte ani Babiš nevlastní, čo nechce vlastniť a to nejde o 100 000€,
ale o majetok cez 2 mld. €.
Prepísať dom na deti a nechať si právo doživotného užívania nie je žiadny problém.
Daňové úrady nie sú schopné ustrážiť DPH vo veľkom, v žiadnom prípade nie sú schopné zisťovať majetok 1 mil. dôchodcov.
Prosím vysvetlite mi tie "široké a dostatočné právomoci".
Problém nebude pri zamestnancoch za pásom, takí radi skončia ak budú mať nárok na dôchodok.
Problém bude u takých, kde dokázať stratu výkonu je veľký problém.
Očkujú sa určite viac ako ostatní.
Zaočkovanosť 10-60 r. je 37,7%. pre 60+ 60,6%.
1, Zošrotovať auto je také ekologické.
2, Neviem ako inde, ale autá sa bežne používajú 20 niekedy aj 30 rokov.
Tie najstaršie sú najmenej ekologické, spĺňajú EURO2-3.
Tie čo sa sa šrotovali nesplnili ani takúto normu?
3, Za čo dostal majiteľ auta, ktoré používa bez obmedzenia kompenzáciu?
4, Vôbec to nemám "na saláme". Vysvetlite mi ako pomohlo ekológii odškodnenie majiteľa vozidla
To je dobrá správa pre absolventov VŠ.
Ďakujem za upozornenie.
Rozumiem Vám?
Ste ekologicky založený, používate neekologické auto a prijmete za to "úplatok" od výrobcu?
Chápal by som to, keby ste také auto ihneď vyradili z prevádzky a za nemožnosť ho používať by ste dostali odškodné.
Ak pekár deklaruje, že pri výrobe rožka vytvoril 100g CO2 a nakoniec by sa ukázalo že je to 200g, tak by som ja ako spotrebiteľ nebol nijako poškodený.
Za deklarované spotreby sa nikto nesúdi a tie naozaj poškodzujú zákazníka.
Prepáčte, ale nebudem opisovať zákon do každého príspevku.
Vyššie som napísal, že to platí pre štúdium do 31.12.2003.
Študenti od roku 2004 majú možnosť doplatiť si poistné.
To tiež nie je zlá možnosť, lebo tak môžete urobiť aj tesne pred dôchodkom.
To čo navrhujete je sociálna dávka. Odvod by sa stal daňou.
Musel by byť vo výške cca 35% mzdy.
Zisťovať vlastníctvo je dosť veľký problém, Zrazu by sme mali všetkých dôchodcov nemajetných.
Ja so niekde počul, že u nás v SR vypínajú el. kúrenie a ohrev vody v špičke.
Asi sa boja kolapsu siete.
Zatiaľ ťa nikto nenúti, dnes by to ani nebolo možné.
Nemá význam postaviť infraštruktúru pre neexistujúce EV.
Nikto neinvestuje do niečoho, na čo nie sú zákazníci.
Navyše po pár rokoch by bola pravdepodobne zastaraná.
Skúsim analógiu s rozšírením internetu,
Pred 30 rokmi prakticky v SR neexistoval.
Najprv sa používal prístup po vytáčanej TF linke,
Bolo to pomalé, využívalo to existujúcu infraštruktúru a používalo ho malé % obyvateľstva.
Následne prišli DSL, WiFi, GSM, 3G, 4G, 5G, optika.
Dnes pokrývame posledné biele miesta.
Za 30 rokov možno zmeniť aj rozvod elektriny. Nemení sa celý rozvod len v podstate posledný úsek.
Výroba bo dostavaní EMO3,4 bude v podstate dostatočná.
Samozrejme bude nutná istá regulácia, najjednoduchšie sa to rieši cenou.
1, nie je potrebné auto dobíjať každý deň.
2, než budú mať všetci EV, tak to bude trvať min. do roku 2050, skôr 2060.
3, na nočné nabíjanie postačujú obyčajné zásuvky, DC nabíjačky sa použijú len na rýchlo nabíjanie
Netvrdím, že neexistujú problémy s elektromobilitou, ale za 30 rokov sú riešiteľné.
Tie termíny sú takým zbytočným vystatovaním sa politikov.
Jeden sľuboval diaľnicu BA-KE v roku 2010, iný 100 000 nájomných bytov.
Obaja vedeli, že je to nereálne.
Aj jedno aj druhé možno dosiahneme.
Diaľnicu niekedy v roku 2035, byty by tiež mohli byť v horizonte 2035-40.
Podobne to bude aj s EV.
Odporúčame