Na celom svete pre korporácie pracujú ľudia, len v SR nebudú.
VW - má fabriky má v 27 krajinách kde zamestnáva 610 000 pracovníkov.
nasledujú McDonald's, Tesco, Siemens, Hewlett-Packard, Nestlé, UPS, PepsiCo, AXA, Allianz, E.ON, Microsoft, RWE, Unilever, Dell, Sanofi, OMV Group, Coca-Cola, .......
Ak by mali problém so zamestnancami tak odídu, ale pre SR by to bola veľká škoda.
Vidím, že myšlienky VIL sú stále živé. Znárodnenie bez náhrady už nedovolí ústava.
Budem zásadne proti za ničím neručené úvery komukoľvek. To sme tu už raz mali a dopadlo to veľmi zle.
Prečo chcete podniky odkúpiť, pokiaľ viem nie sú na predaj.
Čo Vám bráni prenajať si halu a stroje a začať niečo vyrábať?
Vytvorte zamestnancom lepšie podmienky ako majú v korporácii a radi k Vám prejdú.

