To čo píšete je veľmi odvážne a nepodložené tvrdenia.
Čo sa kradlo v minulosti sa možno dozvieme, ale môžem Vám povedať, že nákup Ag testov bol oproti tomu odrobinka.
Ak by platilo to čo tvrdíte, že je to len chrípka a netreba proti tomu nič robiť, tak sa určite mýlite.
Alebo sa mýli celý svet?
Vaše tvrdenia sú extrémnejšie ako premiérové a to je vysoký štandard.
Ak by som si mal vybrať za premiéra Vás alebo toho čo je tam teraz.
Tak tam nechám toho čo je tam teraz, aj keď mám proti nemu 1000 výhrad.
Ktorá krajina otvorila školy bez podmienok?


