Potom je tu ešte možnosť "počkať" na vdovecký dôchodok.
Potom je tu ešte možnosť "počkať" na vdovecký dôchodok.
Odmietaš dedenie preto, že nechceš aby to zostalo deťom/manželke?
V tomto prípade nejde o klasické dedenie.
Vo svojej zmluve máš osobu, ktorej bude suma vyplatená bez dedenia.
Môžeš sa teda s kýmkoľvek dohodnúť, že ti bude platiť rentu a ty na neho prevedieš zostatok.
Ak je to veľmi výhodné pre poisťovňu, musí to byť výhodné aj pre danú osobu.
Ako bonus môžeš poberať výnosy (povedzme cca 2% p.a. z našetrenej sumy)
Máš našetrených 10 000, reálny odhad dožitia 20 rokov (to je viac ako priemer)
Ponuka životnej poisťovne 27,70€
oproti tomu ti osoba môže sľúbiť 35€
Ak bude 35€ posielať 20 rokov zaplatí 8400€, stále získa 1600€.
Úrok 1600€ zodpovedá 1,7% a to dnes na bankovom produkte nikto nedáva.
Ak zomrieš skôr bude to pre ňu len viac výhodné, preto by som to ja navrhol svojim deťom.
Tebe navyše DSS vyplatí každý rok 2% z 10 000 = 200€
Tvoj príjem bude 35 x12+200= 620€ t.j. 51,60 mesačne namiesto 27,70.
Vypočítaný výkon 198 x 800 = 158kW.
Otázka je či obmedzovala nabíjačka alebo vozidlo.
Najvýkonnejšie aktuálne nabíjačky dokážu nabíjať 350kW.
Avšak zatiaľ mi nie je známe vozidlo, ktoré by takýto výkon akceptovalo.
Aktuálne sú na tom najlepšie
Tesla 3 s maximom 250 kW čo zodpovedá výkonu nového SC
a
Porsche Taycan 4S Plus s maximom 262 kW
Tieto výkony však nemožno počítať za celú dobu dobíjania.
Pri dobíjaní z 10% ->80% kapacity je dosiahnutý priemerný dobíjací výkon 183kW t,j, 70% maxima
Ak by sme chceli dobiť na 100% je to veľmi neefektívne.
Dobitie z 80%->100% by trvalo približne rovnako dlho ako z 10% ->80%.
Ak by sme chceli dobiť cca 100kWh batériu z 10% ->80% za 10 minút.
Potrebujeme dodať energiu 70 kWh.
Priemerný dobíjací výkon musí byť 420kW.
Auto aj nabíjačka musia akceptovať 600kW.
To sa bude dať asi dosiahnuť len ďalším zvýšením napätia.
Iste, pretože pri EV sa predpokladá aspoň 60% dobíjania doma.
Je pravda, že cca 1/2 bývajúcich na sídliskách na to nemá podmienky.
Ak ale bývate v dome, alebo máte garáž, nebudete chodiť na nabíjačku ani tak často
ako dnes na čerpaciu stanicu. Riešenie pre sídliská je možné tiež, ale musí byť dopyt.
Potom sa pýtam, prečo žiješ v takej "hlúpej" (podľa tvojej definície) krajine?
V Japonsku žije v mestách cez 90% obyvateľov.
V SR je podiel mestského obyvateľstva cca 53%
Na toto fungoval socik? Naozaj sme boli sebestační?
Rozumiem tomu správne a slovo "sebestační" znamená, že prídeš do obchodu a
tam je dostatok potravín podľa tvojich požiadaviek?
Alebo sa slovom "sebestační" rozumie nedostatok devízových prostriedkov a tak nemožnosť dovážať tovar
z cudziny? Vďaka tomu potom dosahuje podiel domácej produkcie vysoké percento?
Vôbec tak nemusia urobiť.
Len musia trochu rozmýšľať a obávam sa, že o tom ani netušia.
Ako si prišiel na to, že nebude slúžiť pôvodnému účelu?
Ak dôchodca prepije svoj dôchodok, slúži takto nezdanený dôchodok svojmu účelu?
Ak si niekto vyberie svoje úspory a využije ich napr. na rekonštrukciu bývania, je to dobrý účel?
Naozaj je 1/4 (25%) bez práce?
Vystrašení boli, lebo tam boli v sobotu. Mohli tam ísť pokojne v nedeľu a neboli by čakali tak dlho.
Nuž stovky miliónov EV tu tak rýchlo nebudú, určite nie skôr ako za 20 rokov.
Za posledných 20 rokov sme zvýšili výrobu elektriny na svete o 50%
Všetky EV by potrebovali cca +20%, to určite dokážeme.
Napríklad taký Nemci produkujú tohto roku viac ako 50% z obnoviteľných zdrojov
Pred 18 rokmi to bolo 8,6%. Za ďalších 20 rokov sa to môže dostať na 70% z OZE.
Z mixu vypadne uhlie a zastúpi ho plyn.
Nemyslím si, že doba dobíjania 10 minút je tak ďaleko.
Za 10 minút sa dá dnes nabiť 150 km dojazdu na špičkových vozidlách.
Nabíjačky Ionity majú výkon 350kW /len ani Porsche Taycan ich nevie celkom využiť (max. 262kW).
Do 5 rokov bude v ponuke dosť vozidiel zo zvýšeným dojazdom, aj rýchlym nabíjaním (100-200 kW)
Dnes bežné vozidlá dokážu max 50 kW, novo prichádzajúce (ID3) už zvládajú 125kW.
Dojazd 1000 km potrebuje bežný človek párkrát do roka.
Ak za mesiac najazdí 2000 km, to je 4x plné dobitie.
Povedz mi čo dorovnávate? Podľa akého zákona?
Ak mi to napíšeš ja ti ukážem, že ešte stále ukracujete.
Nikto nepovedal že nebudú dôchodky, otázka je akú budú mať výšku?
Akože by nasporená suma bola 3€?
Ak by ste okrem štatistiky tie príspevky čítali, vedeli by ste, že nejde o predajcu.
Mne sa zdajú jeho príspevky rozumné, ako skúsenosti z používania EV.
Mne ekonomika EV zatiaľ nevychádza, ale to neznamená, že som proti EV.
Som proti nezmyselným dotáciám.
EV ešte nie sú ideálne, ale to čo predvádza autor (nie Andrejčák)
tejto rozprávky je silne pritiahnuté za vlasy.
Manželský pár vedel, že ide na 200km trasu a nestihol dobiť?
Dojazd nabitého Taycanu je podľa WLTP 400 km, to v ten deň už najazdili 330km?
To auto možno doma dobiť za cca 9 hodín, takže noc musí stačiť.
V meste Bournemouth je 10 nabíjačiek (50-60kW) a majiteľ EV nemá o nich prehľad?
Nevie ktoré už nefungujú a na ktorých nevie zaplatiť?
Neviem prečo volal do hotela, asi nemá internet, aby si zistil akú tam majú nabíjačku.
Nechcem Igora brániť, lezie mi tiež na nervy, ale:
Pri teste nepršalo a čakal som 15 minút.
Chrípka a prechladnutie sú 2 rôzne choroby.
Že ľudia boli vystrašení a natlačili sa tam takmer všetci v sobotu je iná vec.
Väčší/menší brzdný účinok je daný priemerom valčeka.
Pri rovnakom tlaku vyvinie valček s väčším priemerom a aj plochou väčšiu silu.
Trecia sila je priamo závislá od tejto sily.
Táto sila môže byť na prednej náprave cca 2x väčšia ako na zadnej.
Aby sa opotrebenie predných kotúčov a platničiek nebolo 2x väčšie
sú platničky a kotúče prednej nápravy tiež plochou väčšie.
Predné kotúče sú aj podstatne hrubšie.
Množstvo materiálu, ktoré možno z kotúča "zodrať"
je však pri predných a zadných kotúčoch rovnaké a to cca 2 mm.
Preto si myslím, že kotúče bŕzd sa opotrebovávajú približne rovnako.
My sme sa bavili o hrdzavení kotúča.
Mne vychádza, že napriek rôznym brzdným silám sa kotúče/doštičky
prednej a zadnej nápravy opotrebovávajú o rovnakú hrúbku.
Prípadná hrdza by mala byť zodratá rovnako.
Zabudli ste na prvok kapitalizmu, ktorý sa volá konkurencia. To socializmus nepoznal.
Vydieranie zamestnancov a dokonca zákazníkov? Pokrok neznamená zníženie obratu
Vďaka nanúteným prvkom autá dražejú.
Netvrdím, že to nerobia iné automaty, ale môj určite nebrzdí mechanickými brzdami.
V ojedinelých prípadoch (náhla zmena situácie) upozorní na potrebu mechanického brzdenia.
Automatom sa nazýva niekoľko technológií. (Hydrodynamická, 2-3 spojky, variátor - CVT, ...).
Z iného technického riešenia vychádzajú iné vlastnosti a spôsob jazdy.
Odporúčame