Neviem či si Marta alebo Pavol, ale evidentne tým veciam nerozumieš.
Skúsim tvojou logikou. Myslíš si, že riaditeľ SP má plat ako dôchodca dôchodok?
Kto mu na ten plat dáva?
Neviem či si Marta alebo Pavol, ale evidentne tým veciam nerozumieš.
Skúsim tvojou logikou. Myslíš si, že riaditeľ SP má plat ako dôchodca dôchodok?
Kto mu na ten plat dáva?
Najviac sú za znárodnenie ľudia
1, ktorí v 2. pilieri nie sú
2, ktorí tomu vôbec nerozumejú
prečo si myslíte:
1, že 2. pilier nerieši demografiu? Netvrdím, že ju úplne vyrieši. Aké máte vy riešenie na demografiu?
2, Kedy štát dorovnal účastníkom 2. piliera? Odpovedám, že nikdy. Momentálne ide na dôchodky cez 6 mld. €.
Pre 2P sa však započítavalo len 4 mld., po novele sa započítava aj 1 mld odovzdaní do rezervného fondu.
O poslednú šestinu účastníci 2P stále prichádzajú.
1, Nie som správca a mám z toho ako poistenec výhody.
2, Poplatky nie sú vysoké ale priestor na ich zníženie isto existuje. Zisk DSS je na úrovni 50% príjmov.
Náklady sa skoro rovnajú zisku. Takže ak okrešeme poplatky o 25% stále bude zisk na úrovni 50% nákladov.
3, Riešil by som skôr štátnu ŽP ako štátnu DSS, tam sa deje väčšia krádež.
4, Zrušenie programového výberu, ženie ľudí do nevýhodnej životnej poistky.
To by sme mohli zaviesť daňový bonus aj pre stredoškolákov.
Nie je spravodlivejšie keď dostávate všetci daňový bonus rovnakých 14 rokov?
Vek je oveľa jednoznačnejší a aj spravodlivejší ako navštevovaný ročník.
To bude spôsobené štatistikou pri nehnuteľnostiach.
1, Z uvedeného (rast cien) nijako nevyplýva počet predaných nehnuteľností.
2, Cena sa počíta s ponúkaných nehnuteľností.
50% nehnuteľností sa predáva v BA a tak aj v tomto prieskume je zastúpených 50% BA nehnuteľností.
3, Použité si ponukové (inzerované) a nie realizačné ceny.
Bol som tam v roku 1985. To čo si pamätám, je že za cenu 1kg banánov som si kúpil kalkulačku.
Taká kalkulačka stála v ČSSR viac ako 1000 Kčs, ak bola vôbec dostupná, 1kg banánov stálo 17Kčs a ani s jeho dostupnosťou to nebolo dobré.
Benzín v SR vlastne lacnie v pomere k mzdám.
V roku 1989 pri hr. mzde 3140 a stál 1l 8Kčs => 392L za priemernú mzdu
V roku 2005 pri hr. mzde 17274 a stál 1l 37Kčs => 466 L za priemernú mzdu
V roku 2019 pri hr. mzde 1013€ a stál 1l 1,327€ => 763 L za priemernú mzdu
Napriek tvojím predpokladom, som presvedčený, že obyvatelia BA toho najazdia najviac.
V mestách chodia deti do školy peši, respektíve veľmi blízo, až považujem ich odvezenie za zbytočné i keď mnohí rodičia to robia.
Chodiť k lekárovi 70km je v SR veľmi zriedkavé.
Nakupovanie tiež nevyžaduje veľa km. V mestách žije viac ako polovica populácie.
Zbytok v mestách pracuje. Nakupovanie je skôr problémom pre dôchodcov, ktorí auta nemajú.
Jednoduchá odpoveď:
- jazdí menej
- šetrí inde
Cena paliva, závisí oveľa menej na rope a jej doprave ako na daniach.
Nemáte v Japonsku nič neúmerne drahé?
Ja si pamätám, že v Japonsku boli drahé banány.
Platilo to tak pred 30 rokmi, takže dnes netuším.
Keby bolo také ľahké stanoviť minimálnu mzdu bolo by to fajn.
Lenže potom by sa mohlo stať, že tu budeme mať 30% nezamestnanosť.
30% nezamestnaných nebude mať žiadny dôchodok.
Renault Zoe stojí v Nemecku od 21 900 € (bez batérie).
Batéria je za 74 €/mesačne.
Aj úver Vám mohli ponúknuť.
Pracovníci v bankách sú tvrdo nútení ponúkať produkty.
Im ide o to aby ste za tento nezmysel platili.
Pracovníka banky platí banka, on nechce Vaše dobro ale dobro svojho zamestnávateľa.
1, Som proti dotáciám čohokoľvek je to nezmysel. Rovnako PHEV ako BEV.
2, Nemyslím, že si niekto kúpi PHEV a potom ho nedobíja.
Porovnanie Škody Superb
1.4 TSI 160 kW 6°AP PHEV..36 640 € výkon bez bat. 115kw.
1.5 TSI 110 kW 7°AP ............29 990 €
Niekto je ochotný si priplatiť 6 650€ aby chodil na horšom aute.
3, PHEV môžu mať zmysel, ale stanú sú úplným nezmyslom ak sa nedobíjajú.
NIE nemenia sa. Uviedol si niekoľko dôvodov, ktoré bránia výmene.
So všetkými som súhlasil, okrem otázky: "Ako by si kúpil EM bez batérie?"
Batérie do Renaultu ZOE možno prenajímať. Viac tu: https://lnk.sk/vbtz
Časom si viem predstaviť aj rovnaké batérie (moduly) do rôznych EV.
Všetko je otázka vývoja.
Si čudne predstavuješ tú starostlivosť.
Všetko čo batéria potrebuje nevyžaduje čas navyše.
Máš batériu aj v PC? Myslíš tú gombíkovú? Tá sa nenabíja.
Nabíjanie a vybíjanie batérie v NB sa dá nastaviť.
Robotický vysávač sa ideálne nabíja a vybíja (chodí mi 5x do týždňa),
Batéria vydržala už viac ako 5 rokov t.j. cca 1300 cyklov.
Strčiť batériu z ovládača do nabíjačky je určite menej práce,
ako kúpiť novú a korektne zlikvidovať starú.
1, Teplo sa odvetrá? Ak je vonku 30°C a vnútri chcem mať 25°C tak to ťažko odvetrám.
Nič netreba nasadzovať na 100%, všetko má výhody a nevýhody.
Určite nemali byť žiarovky zakázané.
Halogénové žiarivky v prevedení kompaktných žiaroviek napáchali viac zla ako ušetrili.
LED sú na tom lepšie, ale tiež ich nepoužívam všade.
Podanie farieb pod LEDkami nie je nič moc.
Preháňa sa aj udávaná životnosť od 10-50 000 hodín rozhodne toľko nevydržia.
2, V prípade odpadu treba bojovať najmä proti veľkému odpadu.
Paličky do uší či slamky nemôžu tvoriť veľkú časť plastového odpadu.
3, Nesmieme brať veci tak, že zatepliť všetko.
Niekde to zmysel dáva, niekde to prináša problémy.
Ľudia ale neradi počujú komplikované odpovede.
Aj EV sa môžu uplatniť, len treba hľadať, kde je to pre nich dobré.
Ev bez batérie sa už predávajú. Batéria je prenajímaná.
Ale my sme sa tu bavili o PHEV (nabíjateľné hybridy).
Ich batéria má kapacitu 10-15kWh a elektrický dojazd je do 50km.
Napr. batéria Toyoty Prius PHEV váži 120kg a je len pod podlahou kufra.
Superb iV má 130kg batériu a je uložená nad zadnými kolesami čiastočne na úkor palivovej nádrže
Celkom by ma preto zaujímalo čo za PHEV to má @murderersk.
Myslel som na PRIUS ale ten ma malú baterku. Honda, Lexus, Fiat?
Garantujem Vám, že bežný ľudia nepoberajú min. mzdu.
Min. dôchodok tak ako ho Danko nastavil je kradnutie peňazí poctivým dôchodcom.
Z čoho si tí ľudia majú platiť .... ? Na to mali myslieť celý život.
Toto je dôchodok za 30 rokov, dnešný dôchodcovia odpracujú bežne 45+
Ich dôchodky nie sú oveľa vyššie.
Ak by tie dôchodky poberali Rómovia, tak by sem nabehla svorka diskutérov,
ktorí by písali o zneužívaní systému.
Pozrel som si jeden váš starší príspevok kde píšete:
Určime teda výšku vymeriavacieho základu u zamestnancov, živnostníkov...tak, aby dokázali odvody z nej pokryť celú sumu vyplácaných dôchodkov.
Tak to skúsme:
Na starobné dôchodky ročne potrebujeme:
2019 6,4 mld.€
2020 odhad 6,6mld
Počet zamestnancov podľa SP 2 017 775, živnostníkov 219 410, dohodárov 427 167
Spolu 2 664 352
Každý musí zaplatiť
6,6 mld : 2,66 mil = 2481€ ročne t.j. 207€ mesačne na starobné poistenie.
Percento z VZ je 18% t.j. vymeriavací základ je 1150€.
Už je tu len drobný problém 70% ľudí zarába pod 1150€ budú doplácať?
NIE.
Momentálne majú garantovaný "nadštandard".
136% ŽM bolo nahradených sumou 334,30 (Dankova reforma).
Nič sa nebude znižovať, ale ani zvyšovať, kým 136% ŽM nebude viac ako 334,30€
Aktuálne je ŽM 214,83 €, 136%ŽM=292,16€ Minimálny dôchodok za 30r. je 334,30
2021 odhad ŽM 219,00€, 136%ŽM=297,84€ Minimálny dôchodok za 30r. je 334,30
....
2028 odhad ŽM 248,00€, 136%ŽM=337,28€ Minimálny dôchodok za 30r. je 337,28
Vždy budú žiť aspoň 36% NAD životným minimom, aktuálne 55% nad ŽM.
Myslím, že pripojenie bázových staníc je rovnaký problém pre všetky stanice,
bez ohľadu na výrobcu technológie.
Podľa mňa nie je rozdiel medzi HUAWEI a inými výrobcami v potrebe vysokorýchlostne pripojiť stanice.
Myslím, že na 5G si ešte chvíľu počkáme. Rozmýšľam kto zaplatí náklady za vybudovanie siete.
Rýchlejší mobilný internet by sa občas zišiel, ale rozhodne zaň nie som ochotný platiť trojnásobok.
Využitie pre firmy mi nejde do hlavy, rozhodne by som zariadenia vo fabrike nepripájal na 5G sieť operátora.
IoT je väčšinou o pomalej komunikácii, takže čakám na tie inteligentné autá, čo to budú využívať.
Asi sa toho nedožijem, ale ani mi to nejak nevadí.
Staníc bude podstatne viac, to vyplýva zo samotnej technológie.
Nemyslím však, že priamo úmerne narastie počet rozkopávok.
Kanálov pre uloženie vlákien je dosť. Mimo miest nie je rozkopávka taký problém.
Odporúčame