Nie je to ešte NiMh?
Kapacita?
Toto už je ťažšia otázka.
Väčšine zrážok však predchádza brzdenie, prípadne vyhýbací manéver.
Výsledkom je nižšia nárazová rýchlosť.
Existujú extrémy ako stret vozidiel na diaľnici v protismere, ale tých nebude veľa.
Čo ste robili na hodinách fyziky?
Stačí pozrieť lekciu o voľno páde.
Viete vysvetliť čo píšete?
Týka sa Vaša reakcia príspevku na ktorý reagujete?
Sú technológie 5G od Huawei iné ako ostatných výrobcov?
Alebo ide o všeobecný problém 5G?
Prečo vidíte odpad z batérií horšie ako rôzne iné odpady?
Kovy ťažíme už veľa rokov a sú to jedny z najlepšie recyklovateľných vecí.
Treba si uvedomiť, že v niektorých športoch nemožno vydržať na špičke 10 rokov.
Peter vyhral toho dosť.
1, Teplo je fajn v zime, v lete to už môže byť problém. Účinnosť žiarovky je 5-8%, takže na teplo nejde 99%.
2, Nemusíte ísť k moru, stačí sa pozrieť tu: https://lnk.sk/adz6
Nie som ekoterorista, ale niektoré veci preháňame.
Nebude to viac, lebo 81 neboli žiadosti ale vozidlá.
Keď to tvrdíš, isto nám napíšeš, ktoré PHEV má batériu hmotnosti 200kg?
Kto rozhoduje o tom, kto tvorí hodnoty?
Ľudia ktorí dostávajú min. dôchodok, vytvorili malé hodnoty.
Myslím, že si niečo mýlite.
Minimálny dôchodok sa nevalorizoval a ani sa nevalorizuje.
Minimálny dôchodok bol v minulosti naviazaný na životné minimum.
V súčasnosti (po Dankovej deforme) je naviazaný s väčšej časti (za prvých 30 rokov) na priemernú mzdu
a z menšej časti na životné minimum, odpracované roky nad 30.
Pohodu a mier si predstavujeme inak.
https://www.webumenia.sk/dielo/SVK:SNG.UP-DK…
Niektorí nezaregistrovali rok 1989 a niektorí nezaregistrovali 1968.
Asi áno, ale 28% Hlas je nadsadené.
Reálne tam vidím 18-20%.
Potom by to chcelo 4-koalíciu a to reálne nevidím.
Ak sú to percentá tak to akosi nesedí.
28+8+8 = 44% to na väčšinu nevyzerá
Ak niekto chce sledovať ľudstvo, tak to spraví podstatne jednoduchšie pomocou mobilov.
Na čo do toho montovať auto?
Toľko rečí (viac ako 8 minút) o ničom.
Keďže som sa tiež nič podstatné nedozvedel, šiel som na zverejnený web.
Zapojené banky: Tatrabanka a ďalej nič.
Ak SBA niečo propaguje, očakával by som podporu aspoň 5 bánk pôsobiacich v SR.
O instant platbách stále snívajú, v dobách keď pošlem peniaze do sveta za rádovo sekundy,
SBA vymyslela nástroj, kde je možné uskutočniť platbu na druhý deň.
Ak máte prevody v cene balíku bude to zadarmo.
Auto s čipom? Prenos info cez nabíjačku vozidla?
Nepozeráte veľa SCI-FI?
Pri benzínových motoroch sa meria obsah CO2 a HC pri voľnobežných a zvýšených otáčkach.
Pri dieselových motoroch sa meria len DYMIVOSŤ a rozptyl dymivosti pri voľnobežných a maximálnych otáčkach.
V protokole sú jasne stanovené hodnoty požadované a namerané a výsledok porovnania
VYHOVUJE/NEVYHOVUJE.
Neviem ako nabíjali Hondu E, ale 18 hodín je nesprávny údaj.
Pripojenie .............Využitý výkon .............Čas......Rýchlosť
1f 10A (2.3 kW),,,,,230V/1x10A 2.3 kW...14h45m 12 km/h
1f 16A (3.7 kW),,,,,230V/1x16A 3.7 kW.....9h15m 18 km/h
1f 32A (7.4 kW),,,,,230V/1x29A 6.6 kW.....5h15m 32 km/h
podporuje aj JS nabíjanie z 10->80% za 36 minút
CCS (50 kW DC).........................35 kW......36 min 190 km/h
Zrejme použili 10A zásuvku a chceli mať 100%. Posledné percentá idú naozaj pomaly.
Z bežnej 16A zásuvky je to za 9 hodín nabité a to je určite postačujúce.
To autíčko sa mi nepáči, ale nabíjanie nebude jeho problém.
Plagiátori sú nielen pri diplomovkách ale aj pri novinových článkoch.
Možno odpisovali Tu:
https://uzitocna.pravda.sk/dochodky/clanok/4…
alebo tu:
Odporúčame