Neviem ako si kupoval družstevný byt, ale evidentne si ho mýliš s mladomanželskou pôžičkou.
Nehovoriac o tom že ani splátky anuity DB a ani mladomanželská pôžička nebola bezúročná.
Odpisovanie za deti bolo pri mladomanželských pôžičkách.
Neviem ako si kupoval družstevný byt, ale evidentne si ho mýliš s mladomanželskou pôžičkou.
Nehovoriac o tom že ani splátky anuity DB a ani mladomanželská pôžička nebola bezúročná.
Odpisovanie za deti bolo pri mladomanželských pôžičkách.
1, Stačí poisťovni len výrobca auta?
Každý predsa vyrába niekoľko motorov, mnohé sa používajú vo viacerých značkách.
VW, AUDI, ŠKODA, SEAT používajú rovnaké motory, napriek tomu dopadli rôzne.
Podobne PEUGEOT a CITROEN alebo KIA a HYUNDAI.
2, Poisťovne nebude zaujímať porucha, ale náklad na jej odstránenie.
Ceny opráv tých istých dielov pre RENAULT a AUDI budú rôzne.
Ak si kúpim Mercedes S očakávam iné náklady ako na Clio.
3. Porovnal som cenu poistenia CLIO vs, FABIA r.v. 2015
Nájazd 100 000 km, motor 1,4
Typ poistenia CORE - ktoré poisťuje hlavne motor a min. ostatných častí.
Cena je absolútne rovnaká
CLIO 735€
FABIA 720€
Motor Fabie by sa mal kaziť 2x viac. ( 19,42 % vs. 10,26 %)
Myslím, že tomu veria v Renaulte a v poisťovni kde pre nich štatistiku vyrobili.
Prečo by ma mali zaujímať len mechanické časti motorov?
Predaj podľa značiek v UK 2019
16. miesto pre výrobcu 2.3 mil. vozidiel je nelichotivé.
1 Ford ................236,137
2 Volkswagen .....200,771
3 Mercedes........171,823
4 BMW.... ...........169,753
5 Vauxhall..........159,830
6 Audi.................138,924
7 Toyota........... ..105,192
8 Kia....................97,323
9 Niss an..............92,372
10 Hyundai............83,2 84
11 Peugeot............80,851
12 LR........... ..........76,546
13 Skoda...............75,053
1 4 SEAT.................68,798
15 MINI............ ......64,884
16 Renault.............59,132
17 Vo lvo.................56,208
18 Citroen............ ..50,806
19 Honda...............43,913
20 Mazda. ..............40,148
"Auto, televízor si nekupoval každý deň." za to byt som kupoval 2x do roka.
Družstevné rozhodne zadarmo neboli, cca 30 000 bol vklad + 30 000 splátky úveru.
Bolo to lacnejšie, ale určite to nebolo zadarmo.
Čo je to GRPD?
Asi tomu naozaj nerozumieteň.
General Data Protection Regulation
Pneuservisy hlavne prezúvajú, pri celoročných pneu o tento biznis prichádzajú.
Ako ste prišli na tvrdenie, že sú podstatne drahšie?
Ak jazdíte málo je to určite dobrá voľba.
Poznám plavárne (nie aqua parky), kde nebýva oveľa viac ako 6 ľudí.
Neexistuje povinnosť otvoriť, len možnosť.
Aj tak bolo kyslé?
Odkiaľ máte túto informáciu?
Závod v Bratislave je v rámci koncernu s kvalitou na špičke?
Veď ste na internete takmer nonstop, čo takto použiť vyhľadávač.
Australia, Brunei, Cambodia, China, Indonesia, Japan, South Korea, Laos, Malaysia, Myanmar, New Zealand
Philippines, Singapore, Thailand, Vietnam.
Neviem či vás to uspokojí, ale ak bude o 8 rokov odchádzať na dôchodok možno kolegov podriadený
bude mať vyšší dôchodok ako kolega.
Poplatky už dávno nie sú súčasťou výpisu.
SP nemá poplatky, ona žije zo vzduchu.
Takýto nadpis mohol vymyslieť len hlupák.
ARJ21 absolvoval prvý let 28. novembra 2008. Od vtedy bolo vyrobených 47 lietadiel.
V komerčnej prevádzke je cca 35 lietadiel s priemernou mesačnou mierou využitia okolo 30 hodín.
To nalieta Boeing u Ryanair za týždeň.
Boeing od roku 2009 do dnes dodal > 6900 lietadiel
Comac vyrába zatiaľ ARJ21-700 len pre 95 až 105 cestujúcich.
To nekonkuruje žiadnemu lietadlu Boeing, najmenší 737 MAX-7 je pre 138-153.
ARJ21 je konkurencia pre Bombardier CRJ700, Suchoj Superjet 100, Embraer E-Jet
ARJ21 sa nápadne podobá na MD-80, ktoré sa licenčne vyrábalo v Číne.
Používa americké motory General Electric CF34.
Myslím, že Boeing ohrozujú iné veci, ako výrobca malých čínskych lietadiel.
5 MWh vs. 4,5 kW dohodnime sa aspoň na jednotkách, aby sme vedeli o čom píšeme.
Ak je v sieti prebytok nepotrebuje ani Vašich 4,5kW.
Ak je to "len" prečo si to nespotrebujete doma.
Ako by to dopadlo, ak by tak argumentovali všetci.
Na obchod treba dvoch, jeden chce predať, druhý kúpiť.
Ale to by sa malo podporovať akékoľvek zníženie emisií rovnako.
Osobné auto vypustí možno 150 g CO2 na 1 km.
Pri najazdení priemerných 15 000km x 150g =2,25 tony CO2
USS Košice vypustia ročne 8 mil. ton to zodpovedá > 3,5 mil. osobných vozidiel.
Elektráreň Nováky vypustí 1,7 mil ton =750 000 vozidiel
Priemyselný znečisťovatelia celkove vypustia 21 mil. ton
(Slovnaft, Duslo, Cementárne Holcim a Ladce, Teplárne, SMZ Jelšava, ...)
Namiesto vypnutia elektrárne Nováky ju dotujem cca 80 mil. € ročne a zároveň
na úsporu vozidlami dáme 6 mil. € - cca 800 vozidiel ušetrí ročne 1 800 ton.
Úspora vďaka 6 mil. dotácií predstavuje 0,1% vyprodukovaného v Novákoch.
Toto nemá z čistým vzduchom nič spoločné.
Priemyselný producenti dostali toľko povoleniek na produkciu CO2,
že si mohli dovoliť ich predávať do zahraničia. Nič ich nenútilo znižovať emisie.
Aké daňové prázdniny? Od roku 2009 zaplatili na daniach takmer 12 mil. €
1, o akých daňových prázdninách píšete? Dane platili v poriadku, za rok 2019 1,6 mil.€.
2, Čo je 1500€ a čo 550€?
1, 300km nie je do prázdnej batérie.
2, Týždňovkári si ešte 20 rokov EV nekúpia
3, Batérie držia kapacitu dobre, urobili veľký krok. Nepoužívajte skúsenosti z olovených batérií
4, Batériám vadí skôr teplo. V BA nepoznáte zimu, -5°C tam pokladáte za mráz. https://lnk.sk/aci7
5, Nikto ťa nenúti preparkovať v noci. Vlastne ty EV nikdy mať nebudeš.
Predstav si nabíjačku povedzme 100 kW (5 x 20kW) Zásuviek ale bude 10.
Nabíjačka sama vyrieši, ktoré auto nabíja.
Odporúčame