Chybu som si všimol, ale nechcel som ju komentovať, myslel som, že si nechávaš rezervu.
Ja osobne problém v životnosti batérie EV nevidím. Väčšina ľudí najazdí cca 15 000 km/rok, samozrejme mimo firemné autá, aj z tých väčšina najazdí do 30 000 km/rok
Ak je dojazd len 300km je to len 100-200 cyklov za rok. Nepochybujem, že batérie vydržia 2000 cyklov
Uvidíme ako to bude zo znížením dojazdu, to môže byť kritické.
Namiesto dojazdu 300km, mať dojazd 240km môže byť obmedzujúce.
Budem si kupovať 10 ročné auto s dojazdom 240 km, s prognózou ďalšieho skracovania dojazdu.
Batérie Tesly patrili k lepším ak nie najlepším. Ako je to u KIA neviem.
Pomenovanie batérie Li-Ion je veľmi široké, možno dodať veľmi rôzne batérie.
Predpokladám, že ide o batérie katóda LiNiMnCoO2, anóda graphite
Nazývané NMC (NCM, CMN, CNM, MNC)
Ak Tesla nemá niečo lepšie.


