Na rusku fasisticku uroven? Nie, to sa neda porovnavat..
Na rusku fasisticku uroven? Nie, to sa neda porovnavat..
Si slepy? Skrtili suroviny pred vojnou, vyvolali trhovy sok. Ale na sankcie nemaju moc moznosti.
Ale tu ide o to, ze tieto ich videa su na urovni vestice, ktora bosoruje na europanov
Akoze to je jeden z tych, ktori pomahali vytvorit tu "druhu najlepsiu" armadu na svete, co zvlada trojdnove vojenske operacie?
Aha, tak potom ano, je to dolezita informacia do svk dennika, inak by sme nevedeli komu sa podakovat za pomoc proti sireniu ruskej expanzie.
Mozno ma Ztko na vianocnom stromceku - namiesto hviezdy.
A ked nie, tak tu hviezdu ma aspon cervenu..
Ty v nej byvas, ze ti to je jedno?
Coo fico nekradol? Pociatek ti to vysvetli (pre menej chapavych). Tam sa ine sumy tocili a dlhodobo pre nasich ludi.
Prigozin - ozyva sa ten, co ma z vojny prospech. Je to konflikt zaujmov.
Sam sa ma dobre a este lepsie, ked je vysoka podpora zbrojenia a vojny. Ziskava tym politicky vplyv a peniaze. Je zapleteny do vojenskych skupin, dodavky materialu pre armadu, ma ludi v tychto strukturach, atd..
Bude poucovat tych, co chcu mier..
Inteligentni ludia z ruska utekaju, ostavaju ti, kt maju nieco spolocne s vojnou - vyvoj zbrani - tym ale vlastne vojna vyhovuje..
fuj fuj putin takto to nazyvat
modernou technikou ma sojgu na mysli systemy vyrobene po 1945 ?
snad by putin nepriznal, ze ma protekciu? ze nanho (putina) neplati rusky zakon?
jasne, batuska dikator putin to vie najlepsie opisat
nech si tam mastia za hranicami co chcu, nech tam ostatnu
nech neobtazuju slusnych ludi
Fakt to povedal? Teraz v rusku budu musiet prepisovat ucebnice a slabikare
Vsak nech si tam ziju ako chcu, len nam nevtieraju tie marx lenin putin ideologie a neobtazuju
Ani na mesiac.. aj to bola ruska raketa, vsak :)
Staci, ze ulohu preberie moskva, bude sa tu tancovat kazacok a pit vodka, a hned budeme slobodnejsi.. ze? Asi ako v bielorusku.
putina stve, za v rusku vyrabaju analogove pocitace a v USA 64 bitove..
Uz mu tolko nezavid, on za to nemoze, ze nie si mobilny ani autom, ani lietadlom.
ano.. to bola narazka, preco kapor je drahsi.
otrasne chovany pangasius je lacny
dufam, ze ho nikto nekupi
Odporúčame