ano.. to bola narazka, preco kapor je drahsi.
otrasne chovany pangasius je lacny
dufam, ze ho nikto nekupi
ano.. to bola narazka, preco kapor je drahsi.
otrasne chovany pangasius je lacny
dufam, ze ho nikto nekupi
zalezi, ci je z ruska..
ak nie, mozes ho vyhodit..
staci aj 18, ale ruskym plynom!
americkym nestaci ani na 40!!!
uz dosiel ten plyn?
podla dezolatov ano - ked pustia kohutik, nic nevidia tiect!!!
ked chcete ozaj lacne, kupte si pangasiusy z ciny
praca slovakov proste nie je lacna
ani nie je lacne volne pestovanie, nie 100ks na m3.
uz aby ste ruski sudruhovia zacali pracovat na ekonomike ruska, lebo akosi vas valcuju usa aj cina
resp sa valcujete sami - utekaju ludia od vas, mate nevhodne pracovne prostredie, atd.
takto to nevyhrate
Kedy tu uz zacnes davat fotky kotlebovcov, lebo obraz tisa ma doma kazdy Slovak?
a cim to je? ma prevodovku?
ine terenne vozidla nemaju motor?
to "ak" je tam velmi dolezite..
vsak ani putin tym neochrani seba ..
skor putin nechce, aby sa ktokolvek dozil dhsie ako on sam..
su tam odlisnosti. mame sa rozpravat, aj co sa v tych krajinach dialo, alebo staci vediet nazvy?
kvoli nejakej historickej postave teraz ma sudruh putin pravo vrazdit ua? my mame kotlebovcov. akoby sme vsetci boli ich stupenci. rusko nas moze prist povrazdit? vsak mame aj ulicu tisa..
cely svet sa uci, co je rusko zac
UA a slovanske rusko zili spolu.. a zrazu rusi vrazdia ukrajincov..
UA ma nepriatelov v rusku a priatelov v USA..
ludia si to budu pamatat storocia
lada niva ma dva airbagy - pre zadnych pasazierov.
ako aribag sluzi pasazier sediaci na prednom sedadle.
nauc sa citat. a urazaj svoju mater.
a co ako?
ps. niekto chce mat radsej klud, ako to otazne prirodne "bohatstvo".. asi si sa este nestretol s takou zivotnou situaciou.. bohatstvo ruskych skorumpovanych oligarchov
demokracia vs komunizmus / diktatorstvo
hadaj kde je co podporovane
lenze prisli do usa dobrovolne.. chapes rozdiel?
americania maju tiez zahranicnu politiku a svoje hodnoty..
nesir konspiracie, rusi zabijaju na ukrajine pre vyhovorky
.. skratim to.. rusko je zlepenec mnozstva narodov, nedokaze kulturne ani diplomaticky zaujat nediktatorske okolite rezimy
no som zvedavy. asi ako u nas po 1968?
Odporúčame