jasne, rusko je ukazkova krajina.. cely svet "obdivuje"
oligarchovia a ludia na spravnom mieste sa naozaj maju fajn
pomaly ako mix indie a severnej korei
jasne, rusko je ukazkova krajina.. cely svet "obdivuje"
oligarchovia a ludia na spravnom mieste sa naozaj maju fajn
pomaly ako mix indie a severnej korei
zeby preto, ze rusi zabijaju ukrajincov?
ako bude vyzerat ciel po dopade zavisi skor od hlavice ;-) ..
plus spolahlivost a schopnost preniknut obranou
da sa obdivovat aj impozantnost tychto nastrojov.. je to predsa domyselny technologicky vytvor cloveka..
bohuzial vrazdiaci, niciaci..
ti ludia uz osprosteli
primatori, ministri, podnikatelia podvodnici, nasi ludia - penazi na rozhadzovanie, ze nevedia, co s nimi
naco?
napakujte sa, zasvinte tuto planetu a odpracte sa.. to je ich heslo..
blaf na ruske obyvatelstvo ako moc im zalezi na armade .. a pritom rusi umieraju a mnohi ziju v nevhodnych podmienkach.
rozpravky o vine inych a neschopnost ruska zaujat svet cokolvek inym ako nasilnym "hrdinstvom" = nacionalizmom
polutovania hodne je, ze ukrajina ma momentalne blizsie k USA ako "slovanskemu" rusku, s ktorym zili
USA je pre UA priatel s pomocou, rusko nepriatel okupant..
haha, to si dal riadnu metaforu.
rusky rubel = ho..no. minat ruble = potreba utriet h.o o cokolvek
ale podla toho vyroku by certifikovany idiot mal byt inteligentny - pretoze prave inteligentni ludia si uvedomuju svoje medzery - a ked sa tak pomenoval naschval.. :)
hehe, vyzera, ze si si uz nalial - cistu vodku
ak ratas za ajtaka kazdeho uzivatela "inteligentneho" telefonu, tak ano
neviem odklial cerpes skusenosti..
95% je take cislo, ze by ta krajina nemohla robit skoro ziadny sw vyvoj .. ak je na tom tak rusko, je na tom naozaj zle..
lebo sme boli pod ruskou nadvladou, sudruh.
keby nie, mame zapadne technologie.
a ruska ropa - kvapalina vytekajuca z diery a nie technologia alebo myslienka - neporovnavaj s internetom.
mne to pride, ze hovoris z vlastnej skusenosti
aspon vie, na com je.
jemu verim..
ruskym trollom, kym nie su certifikovani, neverim..
pozor! pozor! sudruh putin alias sojgu prednesie prejav! pozor! pozor!
vsetci prislusnici maju povinnost zapnut radio! pozor! pozor!
kto nebude poctivo zapisovat, bude bez vecere. pozor! pozor!
.. kremel chysta riadnu demagogiu, ked to takto vo velkom propaguju..
ale musia to byt certifikovane prokremelske statistiky
lebo minister pre digitalny rozvoj Maksut Šadajev je prokremelsky, ale nie certifikovany
hehe, to sa boja, ze ti ludia si najdu zamestnanie v zahranici? (urcite si hladaju - ruske zamestnanie maju ako poistku.)
chcu ich prilakat spat?
vacsina sa nevrati, ani ked skonci vojna..
rusko = same problemy
Asi aj seba..
zdravotnictvu chybaju globalny management, kontrola kvality, celoodvetne postupy.. optimalizacia.. obrovske korporacie to zvladaju lavou zadnou.. 100k+ zamedtnancov po celom svete a dokazu managovat kazdu jednotku "rovnako"
Nie su schopny vytvorit ani manual pre pacienta, napisat do cakarne ako sa objednava, ake je poradie pacientov.. nieto klientsky pristup k pacientovi a manager kvality..
Hehe, zli ujovia z kremlu to nedopustia. Akurat lutujem ruskych obyvatelov. Severna korea 2.
Už nie si presvedčená o tom, že ťa už hocičo nemôže prekvapiť? :)
Ja mám dojem, že nás naopak ešte všeličo prekvapí.
Nerobím si ilúzie.
ukrajinci maju potrebu sa branit
usa nema potrebu 3sv vojny
rusaci napadli europsku krajinu
Odporúčame