Bud Macron ohlupol alebo je to lisiak.
Akoze chce putinovi vsetko prepacit?
Pekne ho chce namotat a mozno nejako ututlat.
Tak sa to ututle a bude sa cakat, kedy putin vystrie nohy alebo ho niekto nahradi-odstavi. Chce ziskat cas.
Putin to vie a bude robit vsetko pre to, aby to bolo naopak.
Putin neprestane.. ani ked si pred nim Macron klakne.
Akonahle sa vojna skonci, vsetci pojdu po putinovi. Teraz su vsetci v strehu a putin sa moze vyhovorit nacokolvek a spravit cokolvek. To mu vyhovuje.

