hehe.. vitajte vo velkej magorskej ruskej federacii :D
ked dojdu zasoby, matky hrdinky budu rodit..
hehe.. vitajte vo velkej magorskej ruskej federacii :D
ked dojdu zasoby, matky hrdinky budu rodit..
Ze ked niekto ide kupit lieky do supermarketu na bolest brucha a po ceste pusti do gati - nestihne to - tak za to moze ta bolest brucha?
(Spravna odpoved: ano, moze.. )
Putin: poslal som ti syna na smrt.. Bohuzial sa to stava..
podporovat ludi ako kocner, v tom fico naozaj mal prsty..
Takze ked niekto dostane infarkt pri nakupovani, moze za to obchodny retazec. Lebo keby cusal doma, bolo by vsetko ok..
Obdivuhodna kalinakova logika..
Este by mohol dodat, ze za infarkt mozu vysoke ceny v supermarketoch..
Ked sa ruske zeny naucia vyrabat lady - lebo muzov nebude. Budu si vyrabat lady same pre seba..
Co si ten putin nezapne TV, da si pivo, relaxuje.. Nie, on sa musi hrat na fuhrera 21. storocia..
No vidis, Danko. Ty recnis a Heger kona. Aky si ty narodniar.
Aj v ochodnych / medzinarodnych vazbach platia nejake dobre mravy a vztahy. Putin sa zabetonoval.
ta cena je stanovena na ruske pomery.. kedze rusko je take pokrokove, je tam vsetko lacnejsie :)
to len znamena, ze forbes to ocenil ekvivalentom 82 miliard dolarov.
v rusku to nestoji nic - iba biedu, krv a smrt ludi :)
obdobne ako s farbou krvi, lepsie poslat naspat zachodovu misu s exkrementom... ale bez zachodovej misy..
to je maaaalo..
treba si klaknut a povedat, ze ina profesia neexistuje. bez lekarov by spolocnost neexistovala a ine prace su uplne zbytocne..
lebo ziadne ine produkty a sluzby ludia nepotrebuju
vtedy si ziskas ocko u visolajskeho ;-)
cize ked je korona, tak akoze zdravotnici maju protestovat.
ked nie je - a maju sa normalne - nemusia.
taaak?
visolajsky je nechopny manager
nech definuje viackrokove poziadavky
nie vsetko naraz, ale nech navrhne system a kazdy rok si on alebo jeho nastupca sadne s vladou
NEDA SA VSETKO NARAZ DO KRAJNYCH MEDZI!!
nech posiela dalej
ocel z kladiv sa pouzije na dela..
co on moze vediet? on nevedel ani o wagnerovcoch..
vysledky ma, lebo sa vezie na vlne nespokojnosti a poniektori ludia uz zabudli.. (tych 10-15%)
je to dobry chameleon a je aktivny
(politika je necestny suboj..)
v takomto smere by sme mohli tvrdit, ze aj hitler bol genius.. takato uvaha je vsak zvratena..
nesplietaj hluposti..
Odporúčame