a ty si co? pan sveta?
a ty si co? pan sveta?
kazdemu normalnemu vadi pociatek.. a jemu podobni..
ze matovic nasiel a upozornil na jeho (neopravnene podozrive) majetky, nie je nic zle.
ale ty budes robit zo slusnych ludi obete a smiat sa im, ako ich zevraj matovic oblbol.. len aby si ty nebol oblbnuty..
matovic ma zase ine negativa, ak ta to uspokoji .. ale nemalo by, o tom ta pointa nie je..
Ty predsa vsetkemu rozumies..
Integraciu do EU, Euro a Nato zhrabol fico po Dzurindovi a drzal hubu a krok.
Vysledky ekonomickych konjunktur tiez mu padli same do lona. Rozdal ich nasim ludom.
Nerozumies suvislostiam ani byvalemu rezimu..
Komunisti by fica nazvali oportunistom a popravili.. ak by sa nevysvihol na najvyssie miesto a robil ten zly job on..
A sprosti mu to zeru..
To sme si asi zelali v 89
Vsak si to chod vybavit s pociatkom osobne
Za tento stav moze fico, pellegrini, visalojsky aj matovic. .. ale objektivne heger a matovic su najkratsie v tom.. tak si to vyjednavanie visolajsky moze odlozit aj na dalsiu vladu, dostal 50 milionov a nie je dost..
preco sa fico a pellegrini nevyjadria, preco nejednali s LOZ, nezvysili rozpocet pocas ekonomickeho rastu?
preco sa visolajsky nevyjadri, preco vtedy toto neriesil?
preco nie je stanovene, ze kazdych x rokov, napr 4 sa bude jednat medzi LOZ a vladou?
Nech to je napr naviazane na vysku prijmov do statneho rozpoctu, podla ekonomickej situacie.
preco visolajsky toto neriesil, ked tu nebola korona, vojna, kriza.. ked bol ekonomicky rast?
teraz vymysla vsetko, aby sa nedohodol..
chore..
.. nech sa dohodne s touto vladou a nech si da dalsie kolo dohod z dalsou vladou..
moze si zobrat 50 milionov a navrhnut podla seba ako chce, ci uz na platy, ine opatrenia..
oni to vedia, tam im ide o to, kto bude sikovnejsi a viac osklbe toho druheho.. su to zvrateni ludia..
fico to robi tak, ze osklbe druheho a cosi obeti aj podhodi .. ako pellegrinimu kvazi post premiera na cast z 1 volebneho obdobia, ale nechal si (aj do buducnosti) predsednictvo a moznost nadalej byt v strane a vlade muz c.1 (vysmrkat a zahodit..)
vsak moze - dostat medailu aj s certifikatom podpisanym putinom.. chcel si ju nechat aj po ruskej invazii.. kludne.. otazka, ako to berie..
medailu si nechal s odovodnenim, ze to nema za valcenie
ale tou piesnou uz prechadza do valcenia..
cize ruske napadnutie neodsudil, resp nekomentoval, ale spolupracu s usa zosmiesnuje..
tazke pochopit stret zaujmov? ..
zda sa, ze medajlu si nechal a robi aj politicke umenie.. :)
.. je to jedna pesnicka.. beriem to ako recesiu.. uvidime v buducnosti, ako to mysli :)
ps. nohavica dostal od putina puskinovu medailu.. (stret zaujmov)
nohavica sklesol na komunisticke propagandisticke metody.
co je na tom overit spravodajske informacie, dolezity je vysledok.
aj za byvaleho rezimu sa robil vysmech, dokonca zlocin ak niekto naznacil hocikaju inpsiraciu alebo spolupracu s usa (resp. mimosovietskym blokom), oznacilo sa to protiludove konanie bez posudenia vysledkov, dosledkov a sup cloveka do jachymova alebo aj pod opratku.
esteze to je pesnickar, beriem to ako recesiu..
to je drsne.. putin balamuti vlastny narod a musi cusat, ked mu to vykricia do oci..
Potraviny rastu (a aj ine tovary) najma pre zvysovanie cien vstupov, najma energii, a neistote.. Podpora UA sa realizuje najma z existujucich zasob..
Skratka putin spustil operaciu, nielen vojensku, ktora rozvratila stabilizovane ekonomicke a vyrobne procesy. Uz pred vojnou sa zacal hrat s plynom. Aj keby sme cusali, vsetko by islo hore, lebo rozvratil stabilitu na UA.
Ty robis z obrannej reakcie vynnika..
Cokolvek nie proruske, vojin sesto :)
Fico - to je len hra jednoduchsim ludom na city..
Nevyprodukovalo je najlepsie.
Preco je dokazalo nevyprodukovat spravne?
Ako sa da negacia cinnosti urobit?
Dokazal neurobit pracu.
Dokazal neskocit vysoku skolu.
Dokazal nekracat po schodoch.
..
Skor neurobil nejaku cinnost, alebo nedokazal urobit tu cinnost?
Odporúčame