preco sa fico a pellegrini nevyjadria, preco nejednali s LOZ, nezvysili rozpocet pocas ekonomickeho rastu?
preco sa visolajsky nevyjadri, preco vtedy toto neriesil?
preco nie je stanovene, ze kazdych x rokov, napr 4 sa bude jednat medzi LOZ a vladou?
Nech to je napr naviazane na vysku prijmov do statneho rozpoctu, podla ekonomickej situacie.

