Fico bol nakupovať, skúšal opatrenia v praxi. Je to ekonomická velezrada, tvrdí
niekde som čítal, že to bolo asi 8000 strán dokumentov, čo predložila Astra EMA.
Tak mi povedz, kde sa ten sputnik mal vyrábať? Toto je debata s jari, takže si nepamätám,
ale vakcináčné linky, kde sa vyrábajú "západné" vakcíny sú dosledovateľné a využívajú ich na výrobu kadečoho
3 z 5 liniek na výrobu vakcín v Rusku sú vojenské a podliehajú vojenskému režimu, ktorý samozrejme v Rusku je akceptovaný ale chápeš, že iné krajiny majú právo žiadať overenie. V súčasnosti je v rôznych krajinách schválených 28 vakcín a 61 je posudzovaných - WHO akceptovalo 8, sputnik tam nie je. Máme akceptovať všetkých 28? Niekoľko indických, kubánsku, kazašskú, ... ?
Každý s tých vakcín je založená na inom princípe a z pohľadu mutácie sa ukazujú iné učnnosti a iná trvanlivosť. Ak má jedna vakcína 97 a druhá 93% účinnosť a jedna vakcína má 0,001 vedľajších efektov a druhá 0,002. AK sa orientujeme na tú lepšiu, znamená to, že tá druhá je zlá?
AK kupuješ cocacolu znamená to, že kofola je hnusná?