Všetci sú blázni, len ja som lietadlo ;o)))) to je podstata toho, čo si napísal....
Ak svet nevyzerá tak ako si to ty predstavuješ, MUSÍ to byť chyba sveta, pretože to nemôže byť chyba v tom, že ty vidíš svet mimo reality....
Mainstream -- po slovenský hlavný prúd je hlavný preto, že vyjadruje názor väčšiny, spoločnosti, sponzorov, spoločenského kosenzu, preto ho číta aj najviac ľudí
Alternatíva - nie je len zem a vek ale aj aspekt, pornočasopisy a tí sa snažia presadiť sa medzi mainstream, ak sa alternatíve ako napríklad playboy podarí zmeniť postoje verejnosť, môže sa stať súčasťou mainstreamu.
Ak kriticky čítaš, ta v mainstream nájdeš dostatok kritický vyjadrení k spoločnosti a spoločenskej situácií, ak veríš v alternatívu, tak nádješ kritické vyjadrenia, ale žiaľ mozog máš vymývaný možno ešte viac ako nekritickí čitatelia mainstreamu ;o)))
To, že si volil iných ako tých čo sú dnes u moci, neznamená automaticky, že TY NEôžeš mať tiež VYMYTÝ MOZOG ;o))))


