Fajn, predstav si situaciu, co ti nezelam, ale moze sa stat : budes mat doma poziar, ktory ti znici vsetky zalohy rod. foto na dvd a si nahraty, ten cloud ma narozdiel od teba zrdkadlenie obsahu na inych miestach vo svete, cize nehrozi, ze to stratis - kedysi som mal zalohy na kazetach, disketach, potom na cd, neskor na dvd - dnes su tieto technologie mrtve, doma mam rodinne foto na disku ak mi to padne, je zaloha na cloude.

