sa velmi divim - ak niekto dodrbe niekolko veci, tak podla mna nie je dobry manager - ak by tam dali hoc houmra simpsna, tak vysledky budu o 100% lepsie
sa velmi divim - ak niekto dodrbe niekolko veci, tak podla mna nie je dobry manager - ak by tam dali hoc houmra simpsna, tak vysledky budu o 100% lepsie
ved o to ide - ludia chceli mat dovolenky pri mori, teraz koncia prazdniny, bratislava sa uz vratila z chorvatska, uz mozu byt opatrenia...cele rozhodnutie umoznit dovolenky von bolo politicke rozhodnutie, ved dajako bude...
mam pocit, ze prisiel dalsi "zaklinac hadov" ala figel, hlinu aspon bolo pocut...
tu sa neporovnava velko a malo produkcia, zober si 5ha, nasad tam jahody /bez dotacii/, ktore maju sezonu tak 2-3 tyzdne v roku a uvidis, ak ich nepredas, ako budes v strate, kedze na take mnozstvo pocas toho mesiaca velke retazce nebudu mat o tvoju produkciu zaujem, kedze nie je pocas celeho roka a tak to na buduci rok zabalis
V rusku prisli na to, ze kamera v aute je super napad, tak to tusim aj podporili zakonom, ak by to bolo aj gu, ta z tej nehocy by boli min. 2 autenticke zaznami, pricom by tam bolo aj to auto, co nehodu sposobilo, rip
som myslel, ze krupy zasiahli cyklistov a oni zasiahli jazdcov, asi na bicykloch, alebo na konoch?
verime, rusi maju vakcinu raze 9mm, to je ako s ruskymi traktormi, ktore po skusobnom lete pristavali na poli
no z nej mam pocit, ze jej posobenie v politike je ako "slon v porcelane"
asi nevies citat - len ulozenie na skladku stalo 325 tis. eur, ked si vedel lacnejsie, mohol si sa prihlasit a "zarobil by si"
musia nieco napisat, ved im musk za par rokov - co sa dal na to - vyfukol kseft s vynasanim posadky na obeznu drahu
pre ludi je dolezitesie chodit von po dovolenkach, chodit na sport, robit party..., to ze sa to vrati, ako bumerang, to uz nikoho nezaujima, ale len dovtedy, pokial na to nedoplatia, ale to uz je neskoro...
toto nechapavym nevysvetlis, aj ked to das takto po lopate, este dodam to, ze radicovu spojit hlasovanie dokopali mikifus s miklosom
Ked nebudem JA, tak po mne potopa! Ale ved ten post strane nikto nebere, len plgr. kolar tam nema co robit
Ty budes asi dalsi, co kramarovi zavidi, ako ta duhova zenska, co spustila ten cirkus
Tiez si myslim, ze do mesiaca tu mame druhu vlnu,mozno skor
to ze sa urobi vymena prednostov, tak to mi nevadi - to sa riesi po kazdych volbach, ale vadi mi akym sposobom - vitaz volieb berie vsetko ? - ak by to bolo podla volebneho kluca - najviac by malo OLANO, potom Kollar a nakoniec SAS a Za ludi, pricom by o tie mesta/pobvody losovali - bolo by to nahodne - tak by to bolo ok
nie je to zle, ale nie je to ani dobre - ja osobne mam problem s tou podmienkou, ze musi byt na urade prace aspon 3 mesiace - preco - ved na up je vacsina takych, co nechcu pracovat ? podla mna by mala byt sezonna praca riadne definovana, kto ju robi, napr. moze ju robit maximalne 6 mesiacov v roku a co je hlavne, mali by byt na nu nizsie odvody - viem, ze chcu zabranit zneuzivaniu polnohosp. podnikmi, aby si neregistrovali svojich zamestnancov, ako sezonnych robotnikov a potom za nich setrili na odvodoch, stacilo by mozno dat podmienku, ze clovek, co robil sezonu pracu nasledne nemoze byt zamestnanec toho podniku nasledujucich 6 mesiacov...
pomaly sa nam blizi cas na zavedenie zakladneho prijmu pre kazdeho, tym padom by sa zrusila komplet admin
ci uz politici chcu, alebo nie, blizi sa doba zavedenia garantovan
ci politici chcu, alebo nie, vdaka korone a automatizacii sa blizi doba zavedenia garantovaneho prijmu pre kazdeho, cim nebude nezamestnanost, zaroven sa bude mohlo zrusit 90% administracie okolo toho, budovy kde sidlia urady a pod. proste nebude tolko prace, aby ju mal kazdy, zaroven, ak chces mat viacej, tak pracuj. znie to mozno sialene, ale ak si spocitate, co vsetko uz nebude potreba riesit z pohladu statu, tak je to pre stat vyhodne, len kolko penazi sa vyhodilo do vzduchu pre informacne systemy pre rozne urady...
a preco by to nebolo mozne? najvyssia konstrukcna rychlost 1,2tsi 81kW fabie je 199km/h, ale tento udaj v papieroch znamena, ze toto je minimalna maximalna rychlost, ktoru tento model musi dosiahnut, ak bola este RJ chipnuta,, no problem
Odporúčame