nikdy! predpokladam, ze na to tlacia nejake banky, ktore drzia stratove podielove fondy - vidia tam kopec penazi, ktore by sa cez poplatky prerozdelii im - v priprade krachu trhu pridete o vsetko a im zostanu vase peniaze - to je ich predstava, ja chcem mat peniaze z mojich odovodov odlozene na ucte a ak mam investovat, tak len priamo do nejakych bluechips,co vyplacaju dividendy - nie do slovesnkych podielovych fondov, ktore to urobia ako prostrednik, im zostanu dividendy z vasich penazi a vam akurat poplatky

