Dočkáme sa ďalšieho šrotovného?
si to nepochopil, srotovne sa tyka tych ludi, co uz auto maju, a to auto je starsie, napr. 10 rocne a viac, kedy bola emisna norma Euro 4-5, teraz vymenia auta za emisnu normu Euro 6 - auta ani nepribudnu, ani neubudnu, len bude lepsi vzduch a o to ti ide, nie - druha vec je, ze ti ludia zatial neuvazuju nad vymenou, ale ak bude srotovne, pustia zilou peniaze do statneho rozpoctu - druhy priklad - stat da srotovne 2 tis. eur, kupis si auto nie za 12, ale 10 tis. a uz ide do rozpoctu dph 2000e + poplatok za znacky + zdanenie dodatavatela auta , neskorsie dph na servisnych prehliadkach atd... , cize stat je v urcite v pluse, pri pocte predanych takych 10-20 tis. su to pekne peniaze