slnieckar poliacik zase perlil, som rad, ze uz nie je v sas
slnieckar poliacik zase perlil, som rad, ze uz nie je v sas
v principe vsetci maju usta plne humaniny, ale pravda je taka, ze ich nikto nechce, lebo kazdy vie, ze sa o nich bude musiet cely zivot starat, cize pritaz pre celu ekonomiku a socialny system statu - ale riesenie je take jednoduche - vysadit ich pri libijskom brehu, resp. odovzdat libyjskej pobreznej strazi - oni uz budu vediet, co s nimi
tiez si myslim, ze utajovanie je hlupost - ako sa da zneuzit to, ze si pozriem odo-pass auta este pred tym, ako sa vyberiem ho pozriet nazivo ? je to cisto len o dalsom ryzovani penazi na vodicoch
predpokladam, ze frontex uz fasuje SUV, aby ich po tej pusti mohol chytat a posielat do EU.. poviem to rovno - mi je to uplne jedno...
p. manazerka kovotvaru pravidelne raz za stvrt roka vyplakava na hnoline, ze dava pracu, ale nie su ludia, ani z vychodu nechcu prist - takze pocitajme spolu - ak by som v tom kovotvare zarobil v hrubom 800 eur, takm ma 665 v cistom, teraz ubytovanie na ubytovni - 250e, cestovne 2x do mesiaca doma - 100e, stravovanie na mesiac mimo domu - 200e, zostane mi pre manzelku a deti 115e/mes. a to som este nepocital inkaso, poistky, stravu v skole pre deti atd, cize pri tom plate sa to jednoducho neoplati! Ale vam by sa oplatilo prestahovat firmu niekde k snine a pod. Aaale potom by ste si povedali, dame minimalku, ved tu nie je zapadne slovensko a zase... nemame ludi, nechcu pracovat a pod... ale ak by ste prisli na vychod a dali ludom aspon tych 800e v hrubom, garantujem, ze bezite nie na 2, ale na 3 smeny, lebo vtedy ludia by neboli problem
honda r-type s 235kw stoji od 35 tis e a 5-litrovy s 336kW mustang zacina na 45 tis. e, kia za tu cenu nedava zmysel
juzny sudan je cca 12x vacsi, ako SK a na takom uzemi zije "len" nieco cez 12 mil. obyv., pozri si wiki, preco su tam vojny - juzny, krestansky sudan ma ropu, moslimsky sudan ju nema, ale ju chce, http s://sk.wikipedia.org/wiki/Južný_Sudán
"Mikuláš Černák však už skutok nestihol vykonať, pretože ho v decembri 1997 zatkla polícia"
ako ho zatkla - pamatam sa na to v spravach - bola to reportaz, ako prisiel sa sam prihlasit na policiu, cely vysmiaty v takom svetlo hnedom kabate a policajti boli na celom oddeleni v panike, ze co s tym maju robit, kedze vedeli o koho ide
o com tocis ? v nemecku je 33 tis. miest, kde viem absolvovat STK, v anglicku 24 tis., cize u nas by mala byt najmenej nejakych aspon 1000 miest
takze som to nasiel, v nemecku je 33 tis. STK, v GB je 24 tis., zdroj: http://www.lidovky.cz/trh-s-licencemi-na-kon… ak to porovnam s nasimi 140, tak to je cista zlodejina a statom garantovany biznis par vyvolenym
v nemecku je niekolko tisic pracovisk stk, tak by to malo byt aj u nas, aspon 1000-1500 pracovisk, ak si vypocitam, ze mame 5,4 mil. obyvatelov a je 140 STK, tak mi vyjde 1 STK na 36 tis. obyvatelov, co je totalny nezmysel, ktoli tomu je neskutocna korupcia a cakacky
Odporúčame