prezident ma pravo to dat na ustavny sud a ten, ako garant zakonnosti rozhodne, ci je to v sulade s ustavou, alebo nie - zaroven moze poziadat US o odlozenie vykonatelnosti
prezident ma pravo to dat na ustavny sud a ten, ako garant zakonnosti rozhodne, ci je to v sulade s ustavou, alebo nie - zaroven moze poziadat US o odlozenie vykonatelnosti
Suhlas, SAS odhadujem nad 8 - 9 urcite
ako pozeram tie prispevky, tak uderka smeru a sns sa cini, ale verte, to uz nepomoze
ak zistia, ze im za pracu zamestnavatelia ponukaju almuznu 650 brutto + odmeny, otocia sa na opatkoch a sup spat do zahranicia
povodny majitel nasiel podvodnikov, ktory odkupili celu siet s tym, ze od zaciatku nechceli zarabat na maloobchodnom predaji, ale na podvodnych odpoctoch dph a na planovanom neplateni dodavatelom za tovar - maloobchod mal byt len taka zasterka - aspon tak to vidim ja
jediny motor, o ktorom som nepocul, zeby mal nejake velke poroblemy je 1,0, zvysok priuser nad pruser - zacalo to s 1,2tsi, 1,4tsi, teraz 1,5tsi...
ak by tam boli zavory, tak by boli urcite spustene a oni by zastali pekne pred zavorami a nikomu by sa nic nebolo stalo
ono to vies - vysvetli mi, ako moze dostat vodicak clovek, ktory neukonci zakladnu skolu a nevie tie testy uz len precitat a nie to nad nimi rozmyslat
uvazujem, ci by sa na slovensku nazberalo tolko ludi, co nikdy nemali nic s kocnerom a dokazali obsadit vsetky poslanecke fleky - vtedy by som bol aj ja poslanec :D
ved to - starostka hlada dovody, preco to zatvorit, znicit, nehlada dovody, preco to ponechat a zarabat na tom a ak by z toho profitovali aj ti ludia z tej ulicky, kazdy by bol spokojny
s tym suhlasim, hlada si miesto, kde by sa znovu zasil na x rokov s tym, ze bude brat len love - viem si predstavit myslienky v jeho hlave - co teraz ? co teraz? most je uz v haji...
z tych inteligentnych pohladov som na tej fotke napocital 3 leteckych inzinierov, 2 atomovych vedcov, 1 krizovu manazerku, zvysok su odobrnici na logistiku a dopravu - vsetko vzdelane kadre, ktore europa potrebuje
rychlost na dialnici je od 80 do 130 a nie do 130 do 130, alebo od 130 a vyssie, ak mas s tym problem, vrat vodicak
treba dvyhnut nezdanitelne minimum, aby sa peniazmi nekrmil stat, ale ludia
jasne, ved to povedal clovek, co zohnal pre stranu peniaze vlastnou hlavou
no u obycajnych ludi, ktory zivia sa pracou svojich ruk a ziju z ruky do ust uz cely truban s ps skoncili, a to este ani nezacali. len tak dalej, truban, vy nepotrebujete niekoho, co vas zhovadi, vy sa zhovadite sami :D
sorka, ale ziadnu kiskovu medialnu kampan po slovensku som nezaznamenal - ale to mozno preto, ze nie som jeho volic a ak jeho strana dosiahne 5%, moze hovorit, ze mala uspech
A ja som rad, ze cele PS tymto skoncilo, takej sieti stacilo na odpis prochazkove nepodanie ruky prezidentovi v tv debate
co riesis boing, jeho akcie isli od 1.1.2016 hore o cca 280% (po korekcii so skandalom s chybnym softarom), vyplaca dividendy cca 2,5% rocne, ak si investoval do nich v tom 2016 10 litrov, teraz predavas za 28 litrov a mozes byt vysmiaty
napriklad merck vyplaca rocne cca 2,3% , Pfizer Inc cca 3,6%, ale su aj vyssie taky British American Tobacco p.l.c. cca 7%, americky ford cca 6%, Bayer 4,65% - u nas vam da banka max. 1,25% aj to s fixom na 60 mesiacov - samozrejme vase peniaze rozpoziciava za ine uroky a poplatky
Odporúčame