chudacik chudobny, s biednym platom cca 8 tis. eur/mes (pocas riaditelovania rtvs), nemal na studium deti, tak po kolenacky musel s prosikom o pozicku, aby mohol potom po troske vracat...chce se mi blejt velebnosti
chudacik chudobny, s biednym platom cca 8 tis. eur/mes (pocas riaditelovania rtvs), nemal na studium deti, tak po kolenacky musel s prosikom o pozicku, aby mohol potom po troske vracat...chce se mi blejt velebnosti
druha strana mince je, ze do toho elektr. systemu rozosielania povolavakov je omnoho, omnoho jednoduchsie zaviest zoznam "nasich" ludi, ktori nedostanu povolavak za ziadnu cenu - a verim, ze taky zoznam ludi urcite bude a miesto v nom bude spoplatnene peknou sumou, samozrejme dolarov
raz za cas ma medvedev sviatok - to ked ho pustia z blazinca, aby vypotil nejake svoje "mudro" - ked sa vybije, znovu sa vrati tam, odkial prisiel a tesi sa na dalsi svoj novy sviatok
chces byt transs zena ? - ok, ale pipik ide prec a sutazit budes len v transs kategorii, beries ? nie ? dovy, dopo...
este doplnim, staci, aby sa nieco "sustlo" a uz ceny idu hore, ale opacnym smerom nie a nie - ci su to energie, benzin, cestovne, potraviny...proste nie je u nas mechanizmus, ktory by to osetril - ak firma predava podla ceny na burze, tak ok, ale ak cena na burze pada, ma padat aj cena nakupcu komodity, pokial to tak nie je, tak je to obycajne okradanie
vie sa, ake boli ceny na burze, vie sa, ako "znizovali ceny", resp. ryzovali, teraz by mali nastupit drakonicke pokuty, nie 500e-1000e, ale % z obratu, aby sa poucili
od kedy uz nie je generalny prokurator, tak mal chodit s transparentom "363" , aby si ho uz zilinka konecne vsimol
resp. ziadna ina strana nema tolko stoliciek, na kolko by ona chcela naraz sediet
remisova je toxicka pre kazdu stranu, a to aj pre olano, aj ked by som sa nedivil, ak by tam skoncila
pricom obilie este sa cez nas neexpedovalo
je chore, ak ukrajinske obylie zivi polovicu afriky, pricom aj vdaka tomu je tam nekontrolovana populacna explozia
lenze ty pocitas, ze tanker havaruje na otvorenom mori, lenze to sa jednoducho moze stat napr. v pristave napr. v turecku
tie lode su bud bez poistenia, alebo ich poistila nejaka ruska poistovna, v pripade prvej vacsej havarie, kedy neverim, ze rusi uhradia komplet skody - ak to bude poistena lod, cela flotila tych tankerov dostane na frak - nepustia ich do pristavov - ono 80% poistneho odvetvia na lode riesia londynske poistovne - ved len skrizenie lode ever given v sueze poistovne stalo cez 900 mil. eur
neustale ta ista pesnicka - zly zapad a svate rusko, kde za dcerin protivojnovy vykres, nakresleny v skole na vytvarnej vychove, ide rodic na 2 roky do basy a dcera do detskeho domova...
ked zomrie jeden clovek, tak je to tragedia, ked ich zomru tisice, je to statistika...
lod sa potapa, utekaj, kto mozes a idealne do strany, ktora po volbach bude v parlamente, aby nicnerobenie za plat mohlo pokracovat dalej...
samozrejme a zapisovatelku toho planu robila ta holka, co nakreslila vykres "net vojne" a zabasli ju do detskeho domova
mohli nastat 4 situacie:
1, prehliadla ju - cumela do navigacie, kde ma odbocit, alebo do telefonu na fb, video, alebo pisala sms
2, nepoznala znacku - tato znacka je jedna zo zakl. znaciek, co sa vyucuje v autoskole, cize tato moznost asi pada
3, poznala ju, ale bolo jej to jedno, ved co sa moze stat
4, zdravotne problemy
podla mna najpravdepodobnejsie je 1,3,2,4
budu tak utekat, ze sa im za zadkami bude prasit
Odporúčame