tych proruskych trolov by trebalo prestahovat do ruska, do ich vysnivaneho sna
tych proruskych trolov by trebalo prestahovat do ruska, do ich vysnivaneho sna
prvy je blby, druhy je hrdina a ty vypisujes ako sfetovany
dnes v noci IM dostane novy napad, resp. osvietenie: ked dnes 500e nepreslo, zajtra prejde 1000e...
ja frustrovany vobec nie som, kedze nemam ani jednu a ani v buducnosti neplanujem
lebo sa opravuju tak, aby sa museli nanovo opravovat
zvysenie prijmu : zalozna
ano ma pravdu, nemocnica v michalovciach, co postavila penta stala 34 mil. eur (https://lnk.sk/xmno), cize za tie peniaze tych nemocnic mohlo byt aj viac
problem je, ze celu 140 mil. krajinu ovlada asi senilnych 5-6 ludi (putin a vnutorny kruh, s ktorymi sa radi), ktori si ziju svoj sen o obrovskom rusku, vedia, ze su uz nad hrobom a chcu sa zapisat do historie a nejaka buducnost ruska je im ukradnuta
celej KU ide predovsetkym o svoje fleky v parlamente a je jedno, ci tam pojde s kdh, smerom, alebo niekym inym - nikdy im ani o nic ine neslo a ta strana, ktora ich zoberie na kandidatku, tak rovno si moze odpisat -50% hlasov, co by dostala vo volbach bez nich
po znarodneni tazba bude fungovat mozno rok a potom sa vsetko zastavi - poviem pribeh, ktory sa stal v jednej nemenovanej africkej krajine (zimbabwe?) - holandania tam mali tehelnu, koli nepokojom manazeri sa zbalili a museli odist, ale dohodli sa, ze budu riadit cez telefon, prvy mesiac vyroba bola ok, druhy mesiac uz bola 50% a treti mesiac uz nedvyhal nikto telefon, tak to zacali zistovat, co stalo a vysledok - po odchode bieleho managementu celu tovaren postupne rozkradli - cize asi tak to dopadne aj v cad-e - bude postupne zastaveny servis a obsluha technologii az to cele nekrachne - to je to "africke" a "komunisticke" zmyslanie
cize ako som predpokladal - plan vyrobit 1500 najmodernejsich tankov sa scvrkol na mozno maximalne 150 tankov t64 a za to vsetci managere budu vypadnuty z okna, ze kancle maju pod zemou, je ilerevantne...
nic ti nebrani presunut svoje peniaze do ruska rusko len bude rado, ze dosli nejake eurace, kedze sa mu ich nedostava, samozrejme za nich dostanes rolku toaletneho papiera menom rubel, pretoze ten kurz, co drzia rusi, je nerealny
ale to, ze rusi knucia cez rozne neofic. kanaly, aby europa zacala odoberat ropu a plyn nespomenes, alebo to, ako si odmietor putinovicovi postavit novy plynovod do ciny, kedze na figu mu su 100 mld.3 plynu - inac 80 rakiet grad su 2 salvy z jedneho raketoveho auta, ktore svojou presnosnou stoja za figu - tak akurat trafit sidlisko - to uz je teda utok, ja myslel, ze ich maju minimalne stovky (raketometov)
ved mozes ist, nafukas si nim batoh a donesies si ho do eu - nieco stoji tiez skapalnenie, preprava a nasledne splynovanie, alebo to je zadarmo ?
ano, z kratkodobeho hladiska sposobilo problemy, z dlhodobeho hladiska vsak vyriesilo velku zavyslost na dodavatelovi, ktory sa velmi rad hral s kohutikmi, podla toho, ako mu to vyhovovalo - a na vyriesenie tejto zavyslosti nemal do vojny na ukrajine nikto gule
praveze klus v sas uz nie je, je mozne, ze odisiel prave koli tomu, ze ho v tom nechcela sas podporit (oficialny dovod bol iny), kedze nechcela utrzit hanbu, tak si to vybavil inac
bol sice v sas, a ja som ich volic, ale proste on na to jednoducho nema - si myslel, ze ked ma niekolko titulov z politologie, tak to staci? som rad, ze dostal "po papuli" a usil si z hanby kabat
je to nasmiech, ak politolog, koli peniazom, sa snazi pretlacit na miesto, kde sa hraje s cislami na omnoho vyssej urovni (danovy audit) - neverim, ze ten clovek dokaze pocitat co i len percenta - ale vazne - stretol som uz par ludi s judr. titulom, co nedokazali vypocitat percenta
asi tak, tie akoze zastropovane ceny su totalny vysmech ludom do oci
ked som pracoval vo vw, z bulharskej sme chodili do devinskej aj cca 1,5 h (prestup pred zel. stanicou)
Odporúčame