super, dobre meno, mne sa to rimuje - jablko - deb....ko, resp. vsetko co konci na ..ko
super, dobre meno, mne sa to rimuje - jablko - deb....ko, resp. vsetko co konci na ..ko
rusi uz raz boli uzbrojeni zapadom a to ich bolo o 100 mil. viacej a neboli take sankcie, ekonomicka sila ruska sa rovna ekonomicke sile statov beneluxu, v usa na zaklade zakona land-lease sa zacinaju rozbiehat linky zbrojovky, v europe to iste, moze poslat na frontu aj 10 milionov muzikov, ale cim ich vybavi, kto ich vycvici, ked instruktori boli denacifikovany uz na jar, to je druha vec - uz v prvej vlne fasovali hrdzave samopaly, v jednej rakete do himarsu M30A je 200 tis. wolframovych guliciek - po udere jednej tejto municie neprezije nic na ploche 100x100m, pred casom preletela sprava, o moznej vyrobe presnej municie GLSDB s doletom 150km , cize mobici sa ani nedostanu na frontu a bude po nich, uz tuto zimu na dalekom vychode nema kto pracovat v infrastrukture, kedze muzov brali na frontu. rusko financovalo armadu, ale z 1000 vlozenych rublov sa pre armadu pouzilo mozno 100, zvysok skoncil na hranicami ruska
o com chces jednat ? pridem k tebe domov, zmlatim teba, aj celu tvoju rodinu, obsadim si polovicu domu a poviem, ze je uz moja a ty zacnes vyjednavat, ze mozem u teba zostat a nechat si vsetko ? cim viac zbrani ukrajina dostane, tym skor skonci vojna - jednoducho rusko musi zapad ekonomicky uzbrojit
na zastavenie vojny uplne staci, aby rusi opustili ukrajinu, a na to staci od putinovica jediny podpis
ako pre mna, volica sas, je totalne necitatelna a totalne nevolitelna (klus je politicky obchodnik, pojde tam, kde mu ponuknu najviac, mihal chcel byt tiez lider strany, potom odisiel, potom prisiel, teraz zas odisiel - prote nekonecny pribeh), neviem co chce, resp. viem, ze chce bubaky z bruselu a zaroven od statu, vie, a ze ak skonci brusel, tak v politike konci a preto chce nejaku zachrannu lod, idealne, kde by bola pri kormidle
nie, nekupi, cina kupi ropu za taku cenu, aku chce ona a putinovic moze akurat v kute suchat nohami a byt rad, ze aspon nejake dolare budu - staci si spomenut na taku kratku spravicku, ktora len preletela mediami a to, ze putinovic povolil platby v dolaroch, nielen v rubloch
v cine je covid, cina zakazala vyvoz a v cine zije 1/5 ludi, no a vyroba je hlavne v cine a indii, hlavny dovod je to, ze europa si nedala pozor a vyrobcovia presunuli koli vacsiemu zisku vyrobu do azie, zvysok okolo toho je omacke ergo, ak by vyroba bola v eu, neboli by problemy
bud mu prislo zle, alebo telefonoval, statisticky mi to pripada na tu druhu moznost
netreba ziadne prekliatie - ale liecit v BA tak, ako v povodnom seriali rodina addamsovcov (1964) - mali rodinnneho lekara v afrike - dr. mbogo (saman, ak sa dobre pamatam) - a ten radil pri liecbe pacienta obist chatrc a potom ju spalit
platia tieto vyrazy: OLANO = IM, IM=OLANO, OLANO bez IM = 0, cize ziadne zoskupenia, ani ministrany
zelenskij by mal zhanat financie a zbrane, naproti tomu ulohou zaluzneho s jeho stabom je orgranizovat armadu , ak bude sa prezident miesat do roboty vojakom, dopadne to tak, ako v rusku
jesitna zenska moze zalozit stranu, ale nemoze byt jej predsednickou, lebo tam bude viac-menej sama, vid babkoherecka
to je jedno, mozno dostane 1% pojde do zabudnutia
no potes koste...
to je blbost - vela dochodcov ma tlacitkove mobily, cize ten letak si urcite neprelistuje
ja robil vp pred nastupom na voj. sluzbu (1990), cize A+B+C+T za 300,- csk - ak by som to chcel teraz, tak mozno pod 3000e neidem
kalibrami uz viac-menej nestrielaju - podla ich doktriny uz nesmu, kedze uz su pod limitom, pouzivaju s-300, tych maju niekolko tisic
jedneho takeho tiez vyhodili z adidasu - teraz uz byvaly sef tiez len maval exelovskymi tabulkami (https://lnk.sk/jdf7)
mudry to vie bez skusania, hlupy si to musi najprv vyskusat na vlastnej kozi
vypadok je v celej europe a dovodom je to, ze europa sa zbavila vyroby liekov (koli vacsim ziskom vyrobcov) v prospech azie, co je velka hlupost, teraz sa ukazuje, ze vyroba liekov patri do kritickej infrastruktury
Odporúčame