na buduce nech novinari pridu za tebou, ty vsetko vies, lebo si priamo u zdroja
na buduce nech novinari pridu za tebou, ty vsetko vies, lebo si priamo u zdroja
uz vidim, ako amici budu makat jak srubky v cine
a pisu na sputniku o tych desiatkach znicenych himarsov ?
jediny, kto mu mohol doporucit stiahnutie, bola biela kobyla, lebo zistila, ze uz nebude ministersky plat ako vreckove ma kavu, kedze hlavny prijem olano su peniaze za volicov a olano je vlastne matovic, nikto iny, ostatni su len statisti
tiez so si to tak poskladal, akurat nepocital, ze sulik bol dohodnuty s prezidenstkym palacom, aby mu dali vediet, ci bola podana, alebo nie - matovic pocital s tym, ze zatial co on si tu opeciatkovanu demisiu zoberie spat, prebehne hlasovanie, cize on vobec nechcel podat demisiu, chcel sas jednoducho odrbat
ak by matovic chcel naozaj odstupit, neda podmienky, ale rovno poda demisiu - to je len dalsie divadlo, aby mohol ukazat na sas, ze oni su na vine, ze neodstupil, lebo zase neboli splnene jeho podmienky - to uz pozname z minula
chyba je v systeme uz desatrocia, policajt nema co robit pokladnika a vyberat hotovost, aby to potom odniesol do banky - mali by mat terminal na platbu online, ak nie, tak pretlaceny sek s cislom uctu a koniec, ziadna hotovost = ziadne pokusenie
vidim tu, ze rusky trollovia uz troluju ostosest
mne to tiez nedava zmysel, ale jeden dovod by mohol byt - kuchraove ego pred putinom, ze za neviem kolko mesiacov dobyl jedno mesto, ktoreho strategicky vyznam je skoro 0 a so stratami tisicov zivotov
amerika nema problem so zdrojmi, linky na vyrobu zbrani a municie sa pomaly rozbiehaju - rusi jednoducho budu uzbrojeny - afganistan a irak stal usa 1,7 biliona usd, co je 1700 mld usd, ukrajina ich stala zatial 18 mld a to rusi dostavaju poriadne na frak, ak to porovnas, tak pre ameriku je to take pluvnutie, pricom straty na zivotoch pre usa su 0 - podla mna je to boj ukrajiny s agresorom, ale je to aj zastupna vojna usa vs rusko, a v usa si uvedomili, ze s minimalnymi nakladmi vedia zlozit rusko nie do druhej, ale do piatej ligy, aby mohli celu svoju pozornost obratit k cine
ja nie, ale robia to 4 svetove agentury - a momentalne ma rusko hodnotenie na urovni angoly a konga (CCC) - to znamena, ze jeho zaruky nikto neberie vazne, pretoze pri zmluvnom plneni je velmi pravdepodobne, ze by nezaplatilo - ak by to bolo take super, tak poistit to moze poistovna v cine, alebo indii, ale zatial nikde o tom nebolo ani slovko, pretoze poistit stary, vyradeny tanker, ktory uviazne niekde v uzine a zablokuje cestu nie je sranda, staci priklad lodi Ever Given zo zaciatku 2021, co zablokovala suez, denna skoda bola odhadovana cca 6-10 mld dolarov...nakoniec zaistovatelia poistovne, ktora to poistila mali pumpnut cez 3 mld usd (https://lnk.sk/lzwy) - uz vidim, ako rus za stary tanker zacvaka nejaku taku poistku
ano, statne zaruky existuju, ale len vo vyspelych statoch, nikto ti nezoberie zaruku ruska, kedze za posledny rok rusko porusilo tolko dohod, ze az - druha vec je, ze rubel sa neobchoduje na burzach, cize hodnota rubla je pomaly ako zimbabwianskeho dolara
"Predčasné voľby by spôsobili chaos"...ale hlavne, to nastrasnejsie je to, ze uz by som nebola ministerka!
moze byt, akurat to nebola mrtvola, co vstala, ale pytotechnik, ktory sa snazil zistit, ci pod vedlajsou mrtvolou nie je mina, kedze rusi tam pod mrtvoli davali miny
"Vicepremiérka a predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová počas stredajšieho rokovania vlády uviedla, že dúfa, že poslanci, a to najmä tí z SaS, si vstúpia do svedomia. " ... pretoze JA chcem a chcem a chcem byt ministerka!
blbost - ano - mozu chrlit akurat rakety do raketometov, kde potrebujes len palivo,vybusnu zmes a zapalovac, ale ich dolet je cca 40km, ale ak ide o vyrobu sofistikovanych rakiet dlheho doletu, tam to uz je ine, za jeden den vystrielaju 4 mesacnu produkciu, este maju v skladom niekolko tisic s300, ale tie nie su vhodne na pozemne ciele, kedze dokazu niest len malu naloz a bez gps modulov ich presnost je minimalna (aj ked rusom to je jedno - hlavne ze vyleti)
preco taky lavor (lavrov), alebo peskov sa nestazuju, ze sa im v rusku zije zle
to je blbost, rusko nikto nenapadol, resp. odhodene horiace vajgle ruskych orkov nie je napadnutie ruska
Odporúčame