nic ni nebrani sa prestahovat do ruska a bude na tej "spravnej" strane, ktora isla na ukrajinu oslobodzovat, pomahat, chranit, a hlavne hladat satana, uz aj tereskovova o tom hovorila s bohom...
nic ni nebrani sa prestahovat do ruska a bude na tej "spravnej" strane, ktora isla na ukrajinu oslobodzovat, pomahat, chranit, a hlavne hladat satana, uz aj tereskovova o tom hovorila s bohom...
najvacsi nepriatel ruska na svete je same rusko
bola to cista vrazda, u dostatocne preukazaneho skutku by malo byt k dispozicii jedine riesenie - neuvadzam ake, ale kazdy si domysli , kedze prevychova za 20-25 rokov v base nebude ziadna, vyjde von a urobi to do tyzna znova - len stat to bude stat velke peniaze - 1 rok vazna vo vazbe stoji 16800e (udaj z roku 2019 - https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/535…), ceny isli hore, cize mozno 18 tis. * 20 rokov = 360 tis. e,
hladaj a najdes a nebudes trepat sprostosti, jedine, ze si rusky troll
Skibickyj uvedl, že Rusko od únorového vpádu na Ukrajinu vyrobilo asi 240 střel s plochou dráhou letu Ch-101 a asi 120 raket Kalibr odpalovaných z moře. Ruský armádní průmysl podle něj za měsíc vyrobí asi 40 raket.
netrp blbosti - vsade sa pise, co maju, a co nemaju - rusi viac-menej uz nemaju "presne" rakety, resp. maju ich minimum a mesacne vedia vyrobit par kusov, ale protilietadlove s-300 maju este niekolko tisic (zem-vzduch), a tie prerabaju na zem-zem, nastastie tie nedokazu niest velke naloze, kedze ich povodny ucel nebol nicit budovy
ja nikoho nepresviedcam, ja som sa len podelil o moju skusenost, tak ako ty o svoju
posledne 3 roky som sa dal ockovat proti chripke - oplatilo sa, deti zo skoly mi aj tento december doniesli nejake take "stasticka", tiez som to chytil, ale ziadne teploty (syn mal nad 39), trochu som pokaslal, hrdlo bolelo, naznak nadchy, v principe velmi mierny priebeh - pred ockovanim som 2-3x rocne chytal velmi silne prechladnutia (deti vzdy nieco doniesli zo skoly), po ockovani bol vzdy len mierny priebeh, kto chce, nech sa da ockovat, kto nechce nech sa neda - je to kazdeho vec, nikomu nevicitam, ci sa da, alebo neda, ale to iste ocakavam od ostatnych - moja skusenost je pozitivna
v prvom rade ta reklama nie je urcena tebe, mne, alebo hocakemu europanovi, ale ruskemu muzikovi, ktoremu sa zhorsuje vsetko, od pristupnosti k potravinam, po palivove drevo - tak nech si mysli, ze ak on ma v byte +5, tak cela europa ma v byte minimalne -10, pretoze jeho batuska im utnul kohutiky, pretoze podporuju fasisticku ukrajinu, kde treba ochranovat rusko, co znamena dalsiu mobilizaciu a to bez reptania
putinovic vydava len dekrety - mohol by vydat aj dekret na vyvoj a vyrobu "porcelanoveho nabytku", aby nemuseli kradnut
takze do indie predavaju za 36usd/barell, cize su v haji
lenze pokial predaj ropy a plynu je gro tvojho rozpoctu a mas vypadok vo vyske 50%, tak je to pruser a to hlavne pre rusko, kde nie je vela vyroby s vysokou pridanou hodnotou
no urcite to ma financny efekt, v lete stala ropa 120 usd, teraz 79 usd, ak este znizis tazbu tak duplom, priklad : v lete za 1 mil. barelov si inkasoval 120 mil. usd, ale dnes po znizeni ceny a tazby o 7% cca 74 mil. usd a to je pokles prijmu o 38%, pricom ten pokles je este nizsi, kedze tu ropu predavas indii a cine s dalsou zlavou a s vyssimi nakladmi na prepravu (tankermi), len aby boli nejake bubaky
rusi sa hrajkaju s nejakym radarom s obmedzenym rozsahom, zatial co zapadne satelity s infra s rozlisenim pingpongovej lopticky vedia dat presnu polohou ruskeho delostrelectva v radoch sekund obrazne povedane od ukrajiny az po vladivostok
neboj, aj tie pridu - rukou navadzane dvojbritvove ostepy z eritrei su uz na ceste
oslo je od BA cca 1800km, najslabsia tesla ma dojazd cca 450km, ak pocitam, ze nabijal cca kazdych 300km, tak potreboval sa zastavit cca 6x po 1 hodine, teraz treba sa aj vyspat, oddychnut, najest, cize cesta 2,5-3 dni je realna, cesta do grecka - aten na dovolenku na normalnom aute trva 2 dni - kde nemusite hladat nabijacku, staci raz dotankovat - dlzkou trasy je to cca rovnake
vela russofilov ani nie je posadnutych ruskom, len oni dokazu precitat vdy len prvu vetu, resp. nadpis clanku zvysok je uz nad ich mentalne sily a preto su idealny ciel russkej propagandy
Prezident Zelenskyj nerozumie vážnosti súčasnej situácie...- preklad z diplomatickeho jazyka:
vyspely svet poslal russko minimalne na 30 rokov do zabudnutia, mame znicenu armdu, techniku, municiu musime nakupovat uz od kima, rakety nestihame vyrabat, koli sankciam na nove tanky a lietadla nemame komponenty, odskocili nam zakaznici z vojenskych kseftov (najma india), najlepsieho zakaznika sme donutili (europa), aby prestal od nas nakupovat, a ak predame do indie a ciny, tak aspon s 50% zlavou z ceny, co nam platila europa, neutralne staty vstupuju do nato, cize budeme mat s nato uz ku...sky dlhu hranicu, mensie byvale sateliti nam uz papuluju a my nemame na nich paky, kedze cez nich pasujeme za 10x take ceny, ako pred spec. operaciou, cinani nam vykupju sibir a prezident Zelenskyj chce neustale bojovat, aj ked my uz jednoducho nevladzeme...
ak by to bolo tak, tak by russaci nekvicali, ako prasa pred porazkou, ale tesili sa tomu, ako amerikanske zbrane su neschopne
Odporúčame