jasne, vcera rusi tiez svojimi super presnymi zbranami zasiahli strategicky vojensky ciel - zastavku mhd a zabili tusim 8 ludi- to bolo asi zasadanie hlavneho stabu a na zastavke mali akurat poradu
jasne, vcera rusi tiez svojimi super presnymi zbranami zasiahli strategicky vojensky ciel - zastavku mhd a zabili tusim 8 ludi- to bolo asi zasadanie hlavneho stabu a na zastavke mali akurat poradu
na pravde.sk je vela ruskych trolov, kedze sa tu neoveruje registracia, lebo ak by sa overovala, velmi by to precistilo diskusie
manzelka dochadzala denne do KE za pracou cca 45km a mesacne ju to stalo cca 117e, cize ak by bola moznost mat mesacnik za 69e, tak to by bolo super - ale kedze u nas dobre napady dopadnu (ktore su prebrane zo zahranicia) tak, ze su totalne spackane, tak taky mesacnik by u nas stal mozno 150e
na ukoncenie vojny uplne staci, aby z urkajiny vypadli orkovia - nikto ich tam nevolal, nikto ich nepozval a aj tim, co ich pred vojnou na dombase oslavovali, tak prekukli, ked im orkovia roztrielali domy a ich synov, otcov "dobrovolne" povolali do armady
uz v roku 1999 bol odsudeni egyptskym vojenskym sudom na trest smrti za zabitie 62 turistov v luxore
jj, uz startuju svoje mopedy a hybaj na usa
diplomaticke riesenie podla ruska je kapitulacia ukrajiny, jej nasledne obsadenie, zabitie a odovedenie nepoholnych ludi do kulakov - schroeder je len jedno uplatne individum, ktore sa pcha putinovi do..., len aby bol v nejakej dalsej dozornej rade, kde by rizoval chechtaky
v dnesnej dobe auto je standard, tak ako je televizor, resp. "spotrebak", som zvedavy komu bude predavat tie auta za 25-30 tis. - pripada mi to ako zastupca jedneho nasho mobil. opertatora vyhlasil, ze min. pausal by mat byt aspon 30e,...ten mimon je celkom mimo - som zvedavy, ak im padnu prijmy o 30%-40%, co budu robit potom...
asi si to nepochopil - cokolvek povie putin, lavrov, sojgu je klamstvo, od zaciatku vojny na ukrajine, resp. od zaciatku toho vojenskeho cvicenia este nikdy nepovedali pravdu
ja si myslim, ze rusi stihli znicit vsetkych "50" himarsov, akurat nechcu o tom informovat, aby nam nesposobili migrenu...ale vazne: nemaju ich ako znicit, kedze lietadla im bud ukrajinci, ale este skor sami rusi poslu dole, ako minuly tyzden si dali dole, co letelo znicit jeden himars, ruske delostrelectvo k nim nedostane a himars po vystreleni salvy nastartuje a o 2 minuty je uz 1km od miesta vystrelu - ak by ruske satelity aj zistili poziciu, odkial vypalil, tak vozidla maju najmenej 20 minut na to, aby sa zasili niekde inde, kedze skor v tom ruskom bordeli odpoved nepride
v elektrine sme viac-menej uz sebestacny, ale momentalne je to tak, ze co sa vyrobi, ide na burzu, odkial sa odkupuje spat - je to robene hlavne koli nemcom, kedze oni si ako idioti vypinaju atomky (putinova praca cez zelenych), podla mna malo by to byt tak, aspon dokial neklesnu ceny, ze najprv nasi ludia a co zvysi, moze sa vyviezt (resp. vykonanie zastropovania cien), u plynu je horsie, kedze tazime plyn, ale v malom mnozstve
a kde ziju statni uradnici ? v BA a okoli, cestuju vlakom ? nie, pouizivaju auta, cize necestuju vlakom, takze je im to jedno - podla mna tych usetrenych 12 minut nie je za tym, ale je za tym nieco, co nechcu povedat
rusi sa ako - tak odvazovali lietat nad ukrajinov vo velkych vyskach v strategickych bombarderoch, kedze tie lietaju v takej vyske, kde ich ukrajinci nevedeli zostrelit (TU-160 dostup max. do 16km) - ak ukrajinci dostanu NASAMS, aj toto padne, a mozu akurat strielat z uzemia ruska a bieloruska
mozno maju unikatne zbrane, ale v mnozstve par kusov - jednoducho ich nedokazu vyrobit bez zapadnych technologii a softwaru
prva moja teoria je, ze nedivil by som sa, ak by rusi z tej vaznice urobili municak s tym, ze su tam ukr. vazni, cize zive stity a ukrajinci to odpalili, akurat tam bolo tej municie trochu o dost viacej
druha je, ze rusi to odpalili sami, na novej, alebo starej budove vaznice im nezalezi - oni nerozmyslaju tak, ako my - neuvedomuju si,ze vzdusny priestor je neustale sledovany z vesmiru a avacs lietadlami, spomeniem len bucu, ako sa vykrucali a ako ich snimky zo satelitov usvedcili atd...
umysel mozno dobry, ale nechapem, preco je to take zlozite
citam, ze OLANO uderka tu ide nad 100%, :D :D :D
je tu strasne vela ludi, ktorym z ruska posielaju nejaky tazky fet a potom tu potia blbosti
no ten fusion je z toho zoznamu najspolahlivejsi, paradoxne najspolahlivejsi motor je 1,25l, ktory je od yamahy, spolahliva je aj 1,4 a 1,6, problem boli tusim dizle
nechapem, podla kremla uz znicili vsetkzy himarsy, cize bolo zbytocne nicit sklad s municiou pre himars, alebo zeby to bol len PR vymysel pre muzikov?
Odporúčame