ja nechapem managerov v kauflande - proste ak vyrobca dvyhne cenu, akceptujem a dvyhnem ju pre spotrebitela a je na spotrebitelovi, ci to kupi, alebo nie - lenze mam pocit, ze kaufland tu chcel zdupat vyrobcu (tauris) a aj tak dvyhnut konecnu cenu (ved sa vsetko sdrazuje), cize zarobit raz tolko - lenze tauris je dost silny na to, aby si povedal, ze nie, dalsi vyrobca, ktory sa vykaslal na tieto praktiky je milkagro - vie dodat do obchodnych retazcov, ale za urcitych podmienok, inac na nich kasle, kedze ma svojich kopec malych predajni


