nepekné auto
podobne ako s zapor. atomkou- ovládajú ju rusi a súčasne je ostrelujú už 4 roky.
stavia sa- zle, nestavia sa- zle. 30 rokov sa nestavalo- ba ani neudržovalo čo je vybudované- a zase zle.
to je dávno jasné- to len falošní mimovládkari plačú na cudzom hrobe
haMbu nám robia nedovzdelanci ktorí vypisujú kadekde a kadečo
mám ho v ... bani.
s kým? s tebou? :-)
už som čakal kto sa ozve- a jasné- mrkva
veľa veciam nerozumieš a potom kukáš ako puk. a ešte tu vypisuješ.ešte že nepochváliš SS
toto individum hercoka treba nechať tak- on sa svojou samomluvou zosmiešni sám
na MS je málo mužstiev! treba aspon 100 !!!!
no to je žiaľ neliečitelné
to nie je korupcia? či tým je bednička jablk?
to si veľa dovolil!!
zakryj si ústa
booože! to sú ale sliepky!! a všetku zozbierané v PS.
to je ten všemocný trh?
Odporúčame