stále chcú vychváliť filipa- no žial- je velmi neviditelný a nedôrazný. urobí jeden nájazd za dva zápasy a ináč ho nevidieť. pozrite na výkony ostatných- chromiak, sýkora, okuliar...............
stále chcú vychváliť filipa- no žial- je velmi neviditelný a nedôrazný. urobí jeden nájazd za dva zápasy a ináč ho nevidieť. pozrite na výkony ostatných- chromiak, sýkora, okuliar...............
tento senožer vie iba čo sa deje pri jeho krmelci
to je ten druhý liberálny kdh-ák?
a nadrogovanému komikovi verí už iba de.ilný članok
denno denne zabíjanie, agresia- a nikto nič. svet sklopí uši- ved to sú nadludia.
poznám prípad ked mladí žili spolu 7 rokov, potom prišlo dieťa- tak sa rozišli.
no ale toto! všetci sú urazení
ty máš kolko rokov? len sa z toho nietoto!
nikto tu nehovorí o všetkých
a preto je zamestnaný(často) na dohodu a robí celú prac. dobu a aj celé roky- poznám zo života
to bolo v ktorom roku? zachytal lašák?
čo je zhnilé nech odpadne! a najlepšie nech sa to celé rozpadne- ak to má fungovať na vydieraní. a nech je sranda. -to sme tu už počuli.
neviem prečo by mal dostávať človek riadne pracujúci(ale často aj neriadne "zamestnaný") dostávať podporu od štátu.
starostom, primátorom, poslancom, učitelom, lekárom............viac, občanom viac- daní!!
a že dáva rôznym príživníkom mimovládnym, spoluobčanom........ to nespomenieš?
to zaviedol štát? falošné to a hento, podvody, optimalizácia.......? toto chýba mladým? tak nech utekajú- tam im to všetko dajú.
ale ludia nie sú blbí ako matelko- kúpia čo sa im páči, čo im vyhovuje
takže je pracujúci či nepracujúci?
Odporúčame