mnohí mladí už roky študujú len preto aby "študovali" - nechce sa im do roboty a nakoniec im je aj tak škola na ho..dve veci a robia niečo celkom iné- napr. barmanov
mnohí mladí už roky študujú len preto aby "študovali" - nechce sa im do roboty a nakoniec im je aj tak škola na ho..dve veci a robia niečo celkom iné- napr. barmanov
že mu na to neprídu!!
načo komu pôda? kto bude na nej robotovať? to dneska nie je in! jutuber, influencer, cestovatel.................... to dnes letí.
a na lieky pre ťažko choré deti je treba robiť charitatívne akcie, zbierky, prosby...................- nejsou peníze!!
++++++++
len kde by šlo bývať? deti ich nechcú a byty drahé
páni doktori majú tolko zamestnaní že nestíhajú robiť!!
tieto falošné celebrity dostávajú svedomia až po desiatkach rokov- obťažovanie, znásilnenie, nahota....... vtedy im to nevadilo, ba spôsobovalo potešenie a prospech
niečo ako mortišia adamsová
človek pacient je niekedy rád že dostane termín(kým ešte žije) aj ked si zanho zaplatí
nejsou lidi!!
de.o si nejaký naježený daj si sienka a zalahni ku válovu
to bol asi hračkársky
všetci dvaja?
podporovať romov a boháčov- to je také progresívne
opozícia hovorí- len také všeobecné frázy- zvýšiť, znížiť, obmedziť........! ale ako????
ved inak by sa nedostal k slovu
ja že hašek! a izraelci môžu? a amíci tiež?
Odporúčame