ešte že náš plešatý nagy vybavil super ochranu pre SR.
ešte že náš plešatý nagy vybavil super ochranu pre SR.
nie každý býva v kontejneri ako ty
ved im to zarazila- a už kvičia
a na týchto kvázi umelcov nie je zvedavých dosť divákov? len- dajte dotujte, sponzorujte!
a on by to od radosti kupoval- kecaj, táraj, prdus
zadržaný ho nepozná?
a z ludí urobili pracujúcu chudobu. prečo tu prišli? pre našu lepšiu budúcnosť? prečo neplatia tak ako doma?
tak nech neplačú a nezávidia
prosí, žiada... treba byť ziskový, investovať zo svojho a zarobiť!
komančovia- ako ste to postavili? už sa rozpadá!
amíci majú kámošov po celom svete- tak ich pekne vítajú
a chodci nemajú aj nejaké povinnosti? podobne ako niektorí spoluobčania- len práva
žiada, prosí... treba byť ziskový, alebo investovať zo svojho
pamätáme na šulinové kilečko. ale ani ten už tam nie je.
a kolko odtial vyviezli firmy em?
mladí musia viac makať- v posteli aj v robote!
že urobili montážnu dielnu a pracujúcu chudobu!
včera tu bol článok ako sa občania vracajú na Slovensko- to neboli fakty?
to sú tí potrební odborníci? :-) kaderník, hlina, krúpa......?
Odporúčame