sú nadludia, ludia a podludia. a niekto si môže dovoliť vraždiť zabíjať- a svet je ticho.
sú nadludia, ludia a podludia. a niekto si môže dovoliť vraždiť zabíjať- a svet je ticho.
ked miluješ nie je čo riešiť! načo si si ho kúpil?
robia menej, zarobia menej- kde je problém?
to si ho mýliš s mikamauzom
staré nervozne panie sú často len kostlivci
svetové ceny energii, svetové pokuty- len nie svetové platy!
to je tak ked už rozhodujú imigranti
čo nás po nejakej plešatej opici?
nevieš a vypisuješ! :-) a že tvoj vzor zdochol na syfilis je tvoj problém
čo ti straší??
v indii je chudoba- a to je základ množenia. ked príde prepych- bude vymierať
hlboko veriaci katolík s nemanželským deckom! :-))
asistent trénera? a to má akú kvalifikáciu? jazda pod vplyvom??
sedme doma budeme v pohode. len kto bude makať? ten nebude v strese? len niečo od mladých nevyžadovať! lebo budú mať stres! :-)))
berme všetko protiruské! a čo čierna hora, albánsko?? radšej berieme najkorupčnejší štát v eu! vám dr.e?!
a irán už má atomovku?
Odporúčame