načo? kto by chcel starších? o mládež naša....................
načo? kto by chcel starších? o mládež naša....................
len tlačte na väčšie podvádzanie
bola ožratá a nevie či mala 17 či 18. čo si nepamätám to sa nestalo.
máš strach? chod bojovať a brániť sa- a nenechávaj umierať druhých za seba.
môj príbeh- na STK mi technik hovorí- máte hrdzave brzdové trubky, kde mi to urobia? chodte do srevisu- u nich vo dvore. idem tam- dvihli auto- technik ho taak ako bolo zablatené potrel striebrenkou- hotovo. ten preberací sa pýta- urobené? áno! môžte ísť. bolo to už dávnejšie.
dobre napísané- ale je to aj často vina rodičov- to máš za odmenu za to a za to. a dieťa si zvykne.
mladí by sa mohli trošku uskromniť a bývať aj s osamelou mamkou v jej velkom dome.
prečo 225? ved to robili už pred vznikom štátu.
no čo už- dementná staroba! no u nej to bolo už skôr.
uplatky, korupcia predsa nie je v nemecku, francuzsku, emerike............... jedine na slovensku
ale možno nebudú radiátor
pamätám ked švajčiari dostávali 10 golov za počkaním, potom začali do hokeja investzovať- volali hráčov, trénerov a kde sú! jeden náš známy hráč tam bol hrať a hovoril- študenti čo hrajú hokej dostávajú viac penazí ako ja tu doma.
teraz budú mať dievčatko?
dobrá otázka- jedine na domov dôchodcov
Ani mu to nespomínaj- prehral montreal, prehrala kanada- bude plakať
a čo izraelskú vojnu? a čo americkú agresiu po svete? a kto môže určovať kto môže a kto nemôže mať jadrové zbrane?
podvádzanie je na Slovensku národný šport! a mnohí aj tu ho schvalujú. štátu nič!!
ale potom plačú že ich nikto neberie vážne
treba počúvať čo hovorí - a nielen teraz- už dlhšie
Odporúčame