a další podobní vyžierači
a další podobní vyžierači
++++++++++++
o tom že to bude konkurencie ste nevedeli skôr?
nemáte niečo novšie?
neviem ako to bude fungovať- no konečne to treba urobiť- poriadok v samospráve. v mnohých obciach je starosta len na poberanie velkého platu.
chcú s tým konečne urobiť poriadok a zase len pindy.
on sa nemýli- on len tak tára
musia automobilky - ich majitelia- tolko zarábať? menej predavajú- a viac zarabajú.
igiot už nokoho nezaujíma
radšej zlodej ako blázon!!
nie je každý ako ty progresívec
skoro ako separat
podobne ako ukrajinci- zabíjať rusov aj svojich občanov
uč sa uč aby si neumrel sprostý
takže necháme zabíjať ukrajincov pre naše eu záujmy? dokedy??
je dobré podporovať tých chudobnejších- avšak nie tých čo podvádzali, nerobili, optimalizovali........
ty sa vyjadruješ ako z maštale
ved to je celé PS- chechtať sa, vykrikovať a nič rozumné k veci
ty si tvrdý PS. tolko obhajoby podvodov!
+++++
u čivavy je to normál, ale že aj tá druhá tam škriekala- to je už naozaj čudné. u nej to nie je bežné
Odporúčame