skoro ako za komančov
a ukrajinská rastie a rastie
že tvoj mozog niečo nedokáže za to nemôže nikto- len ty(a prípadne tvoji rodičia).
dankovi to nezapína- mal ho prijať do SNS a mal by ho pod kontrolou.
nie- oni len tak chodia po svete a vraždia! a tupelá ako ty ich ešte podporujú! len aby si na to raz aj ty nedoplatil. karma je zdarma. amicky de.il!
denno denne o zabíjaní žien a detí! a svet je v pohode a dalej podporuje vrahov a nadáva na rusiov. kedy budú sankcie?
ešte ho aj za tieto tupiny platia?
sa vyjadruješ jak nejaký dlaždič- tupô poleno
ludia nemajú čo robiť- len sledovať takých hlup...hulvátov?
takže senožerovi valdisovi už nič nepomôže!
ešte si sa neposunul? ešte si v stredovaku? trojvalec je tu už dávno a je skoro všade- a v pohode.
++++++++++
zo života- otec dieťaťa sa rozčuloval v škole- ako to že nevedel čitať? včera som sa s ním učil! a čo ste čítali? ticho- ja neviem čítať! a vyšiel von a sadol do auta a odfrčal.
+++++ -už ich tu bolo viac
nenažratí kapitalisti! kedy bude dosť? až im ludia prestanú chodiť?!
+++++ a nielen to- rozhodcovia 2x nevideliu čechou úder hokejkou našich do hlavy a čechom to hned odpískli.
po tých jeho úvodníkoch sa čudujem že ho diskutujúci nepošlú do...niekam. ku všetkému sa vyjadruje ako najmúdrejší
nielen ona- všetci progresívci prisatí na štátny cecok. štátu nič- len z neho vyciciavať a priživovať sa
ty tu nevyplakávaj, nenadávaj- radšej niečo užitočné rob
Odporúčame