tebe je fajn pod mostom
tebe je fajn pod mostom
to je len primitívny senožer- ani nevie čo potí
asi im dodal dosť práčok
kto od r.89 postavil nejakú nemocnicu?
aj vrece zemiakov je ynteligentnejšie ako kičura
často je to o lajdáckosti, buzerácii........ značka je často osadená niekde kde niet ani chýru ani slychu o nejakej obci. prečo by to malo niekoho ohrozovať ak až tam začne vodič rýchlosť znižovať?
už skončilo resp. začalo to prímerie?? či platí len pre jednu stranu? pre nadludí neplatí nič?!
zatajovanie, podvádzanie, optimalizovanie.......... je predsa národný šport. štátu(partnerovi) nič!!
:-)) keby blbosť kvitla..................
sytém je- možno nie ideálny, no ako vidíme veľmi zneužitelný a zneužívaný.
ale nie každý trepe blbosti v televízii, v knihe, na verejnosti. mala by(aj on) zvažovať slová.
som zvedavý v akom kumbále bude úradovať tento madar
konzervativec? to má byť nejaká nová výhovorka? aj včera tu nejaká vulgarne sa vyjadrujúca "dojička" o sebe tvrdila že je konzervativec. to je niečo ako vulgárny slušnočlovek?
Rudáš hraje vždy výborne, niečo podobné ako Regenda
sa nehanbíš! vyjadruješ sa ako nejaké dojička z kravína(jej sa ospravedlnujem)
a dze issrael?
ten toho natáral-a kde nič tu nič!
od 0 graf lahko rastie :-) a niečo nové si vždy najde svojho užívatela. a je to v pohode- ak to je samovolne a nie nasilu pretláčané, dotované a staré zakazované a potlačané
takže putin nikoho na UA nezabíja!
Odporúčame