radšej podvodník, alebo blázon?
radšej podvodník, alebo blázon?
v AHL nedostal šancu no do repre je dobrý
chudáci otroci!
dva kroky? :-))
len spoluobčania
nie- teraz ich budeme odkupovať- za draho
++++ :-) samá diva, ikona, celevrita............ len robiť nemá kto
nejaká podpora predaja nebude- napr. dotácie? ked to robia na západe.
prečo? trh všetko vyrieši- či?
ty buržuj žiješ kde? v česku?
v tvojej hlave. počul si niečo o sociálnej demokracii?
ten "socik" skončil skoro pred 40 rokmi- a skoro tolko aj trval!
ako to funguje v polsku? tam majú dve značky pred obcou
zvolte PS a spol. a bude ako za mikikloša- žiadna debata s odbormi
kapitalizmus v praxi!
ved práve- tu máš v praxi ten fungujúci kapitalistický raj
+++++++++ atd atd
Odporúčame