včera som tu čítal ako sa pre tieto eko šialenstvá plytvá a zbytočne vypúšťa energia za miliardy
včera som tu čítal ako sa pre tieto eko šialenstvá plytvá a zbytočne vypúšťa energia za miliardy
+++++
keby už nemal kto hrať- ale kolkých poslali domov
dávnejšie som písal- utratiť!
ozvala sa slušná .... z PS
veštenie z gule?!
a druhou rúrou sa nedá??
no veľmi sa neukázali. počkáme- uvidíme
kedysi dávno dávno som bol na ZVS a privítal ma velitel roty(stará major čech)- ty hráš futbal? Ja že ma pochváli- áno. Tak sa rozbesnil- ja tu žiadneho futbalistu nechcem, to su všetci hlupáci. a tak som tam futbal nehral- a dobre sme vychádzali.
čo je pre amíkov výhodnejšie- obchodovať s čínou či taiwanom?
++++++++
u nás začali budovať market a kolega hovorí- to bude fajn, ja mu na to- len či bude mať tvoja manželka v obchodíku komu predávať! a veru- potom v meste vyplakávali že niet ludí.
správne mladý- už sa 3x lúčil a furt je tu :-)
nominuje hráča ktorému to nešlo ani v sezone a dokonca ani velmi nehral! prečo?
ja píšem o realnom živote- nie o slovíčkach
ešte ich všetkých nezabili?
prímerie? :-))
už pred pár rokmi hovoril primár sestričke(ešte bez VS)- ešte že vás máme, neviem čo bude ked budú tie z VS- oni majú VS, oni sa nechcú zahadzovať nejakým chudákom.
človeku? nie žene?
Odporúčame