aj tam majú PS? chudáci!
myslíš MOM-ky ,testy, vakcíny, mimovládky.............?
myslíš 2020-2023? to sú 3 roky
učitel robí cca 5 hodín, má plno prázdnin, sestre robí denné, nočné, piatok, sviatok, 25 dní dovolenky.....
píšeš o sebe a svojich skúsenostiach- no niekto nebol ustráchaný, niekto tie integrály a derivácie možno aj v živote využil a využíva. No dnes netreba nič vedieť, nikoho poslúchať, nebiflovať.... všetko dodá AI, len nie úctu ku druhému
tebe nič nepomohlo
málo, málo
matovič to vedel už dávno
kto tu platí žebrácke mzdy a miliardy vyváža za hranice?
vyber ruku z nočníka
to bolo kvikotu- nič nesplnia, nič nedostanú!! a matovič nástrel museli od základov prerobiť
našou úlohou je škodiť, škodiť..................!!
ale svoju si opísal perfektne
čo to tára? ved tam na všetkých čakajú a nevedia ako ich platiť. poznal som pár- jeden tam vážne onemocnel- a bol problém doviezť ho domov- aby ho vyliečili. druhý si myslel že to pôjde samo a on si chodil užíval a nakoniec si musel požičať na cestu domov.
prečítaj si čo píše napr. Javelin
chudák partner
Odporúčame