z nemecka ku chudobným slovákom, od slovákov ku bohatým spoluoobčanom. kolobeh v prírode
z nemecka ku chudobným slovákom, od slovákov ku bohatým spoluoobčanom. kolobeh v prírode
senožer- ved to píše o tebe r. 1950 :-)
netáraj ako pacient z TT
ked má hlasy pacient matelko- čo sa čuduješ?
len ty si mudrc- nahlúply best
silným dopytom? a nie dotáciami? a rastie najmä v jazdenkách, ktoré sa prepadajú etrémne na hodnote
ako sa hovorí- ani boh nevyhovie všetkým
nebud tak sebakritický
ale ved konečne napísal pravdu!!
počul si niečo o "Gorile", o MOM-kách, o atomofkách......? socialisti?
tí by si mali najprv vedieť urobiť poriadok doma! no to nie sú schopní
veru- strata času tvoje kecy
usáci nech zalezú za velkú mláku a nevydierajú ostatný svet ako sa trampovi prisnije. Kto je to tá EU? aké má HDP, ako ho vytvorí? len rozdeluje cudzie peniaze a vytvára dlhy pre budúce generácie! a pre koho, pre nejakú skorumpovanú UA?!
kolko stoviek miliárd si ide požičať? a kolko tá EU vytvorí? kto je to vlastne- tá EU?
nácko sa ozval! a nič- žiadne súvislosti- nechápe
mohli, chceli- no žiaľ sankcie
skoro ako amíci celý ostatný svet
ale zase opačníci sú terazky ticho ked náš český vzor havaruje
vieš počítať? tak počítaj s tým že ludia vedia počítať!
Odporúčame