že si blb
ešte nakoniec budeš obhajovať nacistov a vrahov ktorí zabili miliony ludí! si ok?
prímerie- ale platí len pre libanon?!
fungujú- vyšetriť v štátnej a platiť súkromníkovi
dám jej pracovnú dobu
správne ich nazval- a podpísal memorandum
možno raz aj ty pochopíš ak ťa nebude mať kto obrátiť a obriadiť
+++++++
je ešte fajn ked nemáš nejaké zdr. problém- radšej tam nejdeš- ani na preventívnu- no ked ťa to postihne si v ha.zli.
prídeš k leárovi ráno- p.doktor príde až o deviatej, si objednaný na 13-tu- p. doktor príde o 14,30- skúsenosť zo včera. ako môže stíhať 7 uväzkov??
+ učitelmi!!
p. doktor by sa mal rozhodnúť- bude pracovať súkromne alebo v štátnom.
niečo ako pacient z TT?
minule som bol u špecialistu- ktosi mu volal- nie, nemám volné- ale- nemôžte prísť poobede do susedného mesta- tam mám súkromnú ordináciu? ak chceš ísť k nemu"normálne" tak stáť ráno od piatej pred ordináciou- a aj tak ťa možno nevezme!!
šimečková a spol. je kaoličný mladý demokrat?
++++++++
a podobne primátori, starostovia- pár sk a dnes sú to platy vyššie ako poslanecké.
o tom tu vypisujem- možno je predč. dôchodok pre štát výhodnejší
už som to tu písal niekolkokrát- vypočítal niekto ako je to s predč. dôchodkom? v konečnom dôsledku možno štát na nom zarobí- ak vypláca desiatky rokov dôchodok znížený tak ušetrí. vyrovná sa to po cca 7,8 rokoch.
Odporúčame