čo dobrého urobil pacient a napr. remiškompa? len pre osadníkov
čo dobrého urobil pacient a napr. remiškompa? len pre osadníkov
ty si u neho doma?
korupcia na UA? nesrandujte- to je predsa vzor čistoty na čele s komikom
súm som veľa čítal- no už ma to prešlo- nemám kde dávať knihy, nikto ich nechce ani sadarmo. a dať na jedno prečítanie 20 € a potom to zavadzia je zbytočnosť
konečne- podvádza sa vo všetkých odvetviach. štátu nič!!
halooo- píše sa rok 2026
to chce klud! a konečne sa pre niečo- niekoho- rozhodnúť
to je dnešný svet mladých- nič nerobiť, nemať nejaké záväzky, nič nevytvoriť- sloboda, cestovanie....a závidieť dôchodcom dôchodok
a odkial by si to chcel? z najdemokr. emeriky? tam ti podpora zabíjania po celom svete nevadí?
ozval sa prdúch a táraj ulman
za to stupnovanie násilia môže trnavský pacient- a potom jeho nohsledi napr. holá r.ť pročko. a potom sa to rozširovalo- a zaujímavé že sa toho chytili najmä opoz. baby
on je len obyčajná podržtaška
iránci to dobre vedia
už nebolo koho zobrať?
Odporúčame