už nebolo koho zobrať?
už nebolo koho zobrať?
EU existuje? konečne sa ozvala? a ten zločinec sa ešte bude obhajovať? zabíjať civilistov, ženy, deti! že sa nehanbí!
tá je ešte tam? ved už pred pol rokom som čítal že ide preč! už vtedy bolo neskoro.
on dáva už dlho len odpad
minulý rok som v Bulharsku na Slnečnom pobreží počúval ako ukrajinci vykupujú hotely! chudáci
nech si kúpi- ale nech platí dane
never tomu! počul si o platbe na ruku(na čierno)? to je častá praktika pri nájmoch(aj)
takže držať hubu a lízať p.del!?
130 000 volných miest
pred spoločným bývaním sa lahko všetko dohodne, no príde život, problémy a už to je inak
a blbcovi že je blbý- chorá doba
obhajovať zlodejstvá šimečkovcov do roztrhania tela
a to je nič- všimni si niekedy čo produkujú tí z ps- jedna ako druhá. zlodejská strana
len kolko zaplatia daní a odvodov?
Odporúčame